Sosyal Medya

Donanım

Samsung Notebook 9 (2018), Dört Yeni Modelle CES’e Geliyor

Samsung Notebook 9 (2018), 9 Serisi Dört Yeni Modelle CES'e Geliyor. Yeni Notebook 9 (2018) Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Notebook 9 Serisini Yeniliyor, Macbook ve Surface ile Rekabet Etmek istiyor

Samsung Notebook 9 2018, Dört Yeni Modelle CES’e Geliyor.

Samsung Notebook 9 Serisi, bir kalemle donatılmış 2’si bir arada ve dört tane ince ve hafif dizüstü bilgisayar ile CES’e geliyor.

Geçen yıl Samsung’un Notebook 9 dizüstü bilgisayarı, önemli şeyleri doğru bir şekilde sağlayan standart bir ince ve hafif tasarımıyla belki de bir çok şeyi  basit tuttu. Öyle ki yüksek çözünürlüklü ekran ve spor tasarım gibi gösterişli özelliklere sahip değildi.

Bu yılın başlarında ise Pro Sürümüyle, 2’si bir arada tablet kullanımı için katlanır bir menteşe tasarımı ve kalem eklendi.

Samsung Notebook 9 (2018), 9 Serisi Dört Yeni Modelle CES'e Geliyor

Teknoloji devi şimdi ise Notebook 9 Serisini Macbook ve Surface ile rekabet edecek bir seviyeye çıkarmak için 2018’de dört yeni modelle seriyi yeniliyor.

Yeni Notebook 9 Kalemi, “dikkatle tasarlanmış” 2’si bir arada bir hibrid dizüstü / tabletle gitmek için dahili batarya içermeyen S Kalem kalemi ile Yüzey aygıtlarını kullanmaya hazır.

13 inçlik cihazlar 8. nesil Intel Core i7 işlemci ile birlikte geliyor; 16GB’a kadar RAM ve 512GB’a kadar depolama alanı ile birlikte “Metal12” magnezyum alaşım alaşımı sayesinde sadece 2,2 pound – yaklaşık 1 kg ağırlığındadır.

Galeri: Samsung Notebook 9 (2018) | 6 Foto

 

 

Samsung Notebook 9 (2018), 9 Serisi Dört Yeni Modelle CES'e Geliyor

Üç yeni Dizüstü Samsung Notebook 9 bilgisayarı daha tanıdık bir görünüme sahip ayrıca; 13.3 veya 15 inç boyutlarında mevcuttur. Bunlar 1 TB’ye kadar depolama alanı içerebilir ve 15-inç modelinde ayrı grafik kartı seçeneği seçilebilir; ancak Pen’in CPU ve RAM seçenekleri ortak.

Tüm modeller parmak izi sensörü, Windows Hello Desteği ( 9 Pen içerisinde yüz tanıma için IR taraması içerir) ve yalnızca 15 inç modeli Thunderbolt bağlantısına sahip.

CES 2018’de bu yeni Samsung Notebook 9 2018 hakkında çok daha fazla detaylar göreceğiz. Fiyat ve Kesin Çıkış tarihi hakkında bilgi yok. Ancak Amerika’da ilk çeyrekte satışa sunulacak.

Samsung Notebook 9 (2018)

  • Notebooks designed for mobility – both devices are among the thinnest in their class for easy portability, and working on-the-go. Made from Metal12™ complemented by Micro Arc Oxidation (MAO) technology, both devices are lighter than most metal laptops; yet durable with the advanced MAO treatment of oxide coating on the surface to ensure to-do lists get finished regardless of where life takes you.
  • Added security and convenience – both devices come with Windows Hello built-in for secure authentication through the fingerprint sensor without having to type in a password; while the Notebook 9 Pen also features an IR front-facing camera for facial recognition login through Windows Hello. Both PCs feature the Privacy Folder for storing sensitive data.
  • High-quality performance – combining the best in portability with a high-quality display and strong performance; the RealView display brings a bright and accurate premium image; with lifelike colors and incredible brightness ideal for using the device both indoors and out. Both devices also feature the latest 8th generation Intel Core i7 processor and ; Samsung Dual Channel Memory for quick speeds to handle jobs like running multiple programs or viewing and rendering high-quality graphics without reduced performance or speed.
  • Productivity and collaboration – Samsung offers several tools that appeal to tech-savvy professionals such as Samsung Link Sharing; which allows users to transfer videos; photos and documents stored on their PC to another computer or smart device*. Additional software solutions available on both devices include; Samsung Message that enable users to send messages from their PC to contacts saved on their smartphone**; as well as preinstalled Voice Note for voice-activated note taking, and Studio Plus for custom content creation and editing.

Samsung Notebook 9 (2018) 4 Yeni Modelle CES 2018’e geliyor.