Sosyal Medya

Android

Samsung Yüzde 50 Hurda İndirimi Teklifi Yaptı

Samsung yüzde 50 hurda indirimi teklifi yaptı. Samsung Galaxy Note 7'leri resmen hurda kabul ediyor. Galaxy Note 8'lere yarı fiyatına sahip

Samsung yüzde 50 hurda indirimi yapmayı teklif ediyor.

Samsung’tan yeni teklif!  Yarı fiyatına S8 veya Note 8! Yarı fiyatına yeni cihaza sahip olmak isteyenler!

Samsung yüzde 50 Hurda indirimi – Samsung öncelikle Güney Koreli müşterileri için oldukça şaşırtan bir teklif yapıyor. Yaşanan Galaxy Note 7 Krizini aşmaya çalışan teknoloji devi ilginç teklifler yapmaya başladı. Yaptığı teklif ile Galaxy Note 7’leri hurda yerine koyuyor.

Samsung yüzde 50 Hurda indirimi

Ülkemizde otomobil piyasasını canlandırmak için kullanılan “Hurda indirimine” benzer bir indirimi Samsung, kendi müşterilerine yapıyor.Elindeki Galaxy Note 7’sini teslim etmek isteyen müşterilerine Samsung yüzde 50 hurda indirimi yapacağını açıkladı.

Samsung yüzde 50 Hurda indirimi

Yeni yüzde 50’lik Samsung Hurda İndirimi teklifi şöyle;

  • İlk aşamada müşterilerin elindeki Samsung Galaxy Note 7’yi Samsung Galaxy S7’nin Curve ya da Flat ekran modeliyle takas teklifi sunacak.
  • Ardından gelecek yıl piyasaya sürülecek olan Galaxy S8 veya Galaxy Note 8 modelini de yarı fiyatına bugün vermiş olduğu bu Galaxy s7 ile takaslayacak.

Gelecek yıl S8 ve Note 8’leri takaslarken müşterilerden Galaxy S7’nın bu yılki satış fiyatının yarısı tahsil edilecek.

samsung-galaxy-s7-edge

Bu burumda Galaxy Note 7 parası ödeyen müşteriler, gelecek yıl S8 veya Note 8 sahibi olmak için S7’nin yarı fiyatını ödeyerek sahip olacaklar.

galaxynote7

Yalnız bu teklif şimdilik sadece Güney Kore’deki Samsung müşterileri için geçerli. Türkiye’de geçerli olmasını ben bekliyorum.

Samsung Galaxy Note 7 Değişim Programı Detayları