Sosyal Medya

Yazılım

SAP Sales Cloud ile Satış Süreçlerinizde Bir Adım Öne Çıkın 

Türkiye’nin ilk SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, SAP Sales Cloud ile müşteri iletişim süreçlerini kolaylaştırarak satışlardaki verimliliği artırıyor. Bulut altyapısını kullanan çözüm, farklı ERP sistemleriyle kolayca entegre edilebiliyor. 

SAP Sales Cloud ile Satış Süreçlerinizde Bir Adım Öne Çıkın

Türkiye’nin ilk SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, SAP Sales Cloud ile müşteri iletişim süreçlerini kolaylaştırarak satışlardaki verimliliği artırıyor. Bulut altyapısını kullanan çözüm, farklı ERP sistemleriyle kolayca entegre edilebiliyor. 

Dijital dönüşüm çağında, işletmeler için müşteri deneyimini geliştirme hedefiyle satış süreçlerini etkin bir şekilde yönetmek ve rekabet avantajı elde etmek kritik önem taşıyor. Türkiye’nin ilk SAP Gold Partner’ı Nagarro + MBIS, SAP Sales Cloud çözümüyle, müşteri iletişimi süreçlerini kolaylaştırarak satışları optimize etme ve farklı ERP sistemleriyle entegrasyon sağlama avantajlarıyla işletmelere kolaylık sağlıyor. SAP Sales Cloud’un sunduğu çözümler, işletmelerin müşteri iletişimi ve satış süreçlerindeki verimliliği artırmasına da olanak tanıyor. Nagarro + MBIS, bu çözümlerin sağladığı faydalara odaklanarak, işletmelere müşteri iletişimi süreçlerinin kolaylaştırılmasından, farklı ERP sistemleriyle entegrasyona kadar geniş bir alanda hizmet veriyor.

Satışların artmasına etki ediyor

SAP Sales Cloud, işletmelerin mevcut ve potansiyel müşterileriyle etkileşim kurma süreçlerini kolaylaştırarak müşteri ilişkileri yönetimini daha verimli bir şekilde gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu çözümle, işletmelerin müşteri memnuniyetinde de artışlar yaşanıyor. SAP Sales Cloud ayrıca, satış ekiplerinin manuel iş yükünü azaltarak müşteri ilişkileri yönetimine odaklanmasına da imkan tanıyor. Böylece, potansiyel müşterileri, fırsatları ve müşteri ilişkilerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine destek oluyor, satış süreçlerinin daha hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesine olanak tanıyor. Satış gücü otomasyonu özelliği ise tekrarlayan siparişler için satış temsilcilerinin Sales Cloud içerisinde tanımlı eski bilgilerden hızlıca yeni teklif hazırlayıp, müşterilere anında geri dönüş yapmasına imkan veriyor. Bulut altyapısını kullanması sayesinde ise işletmeler, önemli veri ya da süreçlere istedikleri yer ve zamanda ulaşabiliyor.

Farklı ERP sistemleriyle kolayca entegre edilebiliyor

Yapay zeka özellikleriyle desteklenen bu çözüm, satış ekiplerinin verilere dayalı kararlar almasını da sağlayarak satış trendlerini belirlemesi ve bu trendlere göre satış stratejilerini oluşturmasına destek oluyor. SAP Sales Cloud’un en büyük avantajı ise farklı ERP sistemleriyle entegre olabilme özelliği sayesinde işletmelerin mevcut altyapılarına kolayca entegre edilebilmesi.

Nagarro + MBIS Satış Direktörü Ayça Konak, “SAP Sales Cloud çözümümüzle işletmelerin veri bütünlüğünü korumasına ve süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetmesine yardımcı oluyoruz. Bu çözümle aynı zamanda müşteri ilişkilerini daha verimli yönetirken, satış süreçlerine de olumlu katkı sağlayarak işletmelere destek oluyoruz.” dedi.