Sosyal Medya

Otomobil

Seat ATECA FR Türkiye’de Satışa Sunuldu, 124 bin 700 TL’den Başlıyor

Seat ATECA FR Türkiye'de Satışa Sunuldu, 124 bin 700 TL'den Başlayan Fiyatlar. FR, 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG motor seçeneği ile 124 bin 700TL

Ateca FR Türkiye’de satışa sunuldu

Yeni Seat Ateca FR Türkiye Fiyatı 124 bin 700 TL’den Başlıyor.

SEAT’ın SUV segmentindeki ilk modeli olan Ateca’nın FR versiyonu 124 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla SEAT Yetkili Satıcılarında yerini aldı.

Sportif çizgileriyle dinamik sürüş deneyimi sunan Ateca’nın FR versiyonu Türkiye’de satışa sunuldu. SEAT, Ateca serisinin Xcellence ile birlikte en üst versiyonu olan FR, 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG motor seçeneği ile 124 bin 700 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla satın alınabiliyor.

Yeni Seat Ateca FR Türkiye Fiyatı?

Sportif karakter


Ateca FR’da kendine özgün bir tasarıma sahip siyah renk ön ızgara ve kasayla aynı renge sahip tamponlar göze çarpıyor. Yandan bakıldığında ise FR versiyonunu ayırt eden unsurlar arasında 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, arka spoyler ve bu versiyon için özel olarak tasarlanan arka tamponlar öne çıkıyor.

Seat ATECA FR Türkiye'de Satışa Sunuldu, 124 bin 700 TL'den Başlayan Fiyatlar

Zarif ve lüks iç mekan


İç kısımda ise, üzerinde FR logosu bulunan alüminyum kapı eşik kaplamaları, ön kapılar açılır açılmaz göze çarpıyor. Ayrıca alüminyum pedallar ve çok fonksiyonlu deri sportif direksiyon üzerinde parlak siyah bir kabartma şeklinde yer alan FR logosu da; bu otomobilin sportif karakterini daha sağlam bir şekilde vurguluyor.

Seat ATECA FR Türkiye'de Satışa Sunuldu, 124 bin 700 TL'den Başlayan Fiyatlar

Standart olarak sunulan spor Alcantara® döşeme ile direksiyon ve koltuklarda bulunan kırmızı dikişler SEAT Ateca FR’ın göze çarpan detayları arasında yer alıyor. Öte yandan; yine sadece FR versiyona özgü bir tasarıma sahip tavan ve kapı çıtalarında yer alan siyah renkli zarif detaylar iç mekana lüks ve zarif bir dokunuş katıyor. Vites ve koltukların üzerindeki FR detaylarla sportif karakterini vurgulayan otomobil, sürüş deneyimini iyileştirmek için ayrıca daha sert bir süspansiyona sahip.

Seat ATECA FR Türkiye'de Satışa Sunuldu, 124 bin 700 TL'den Başlayan Fiyatlar

Ateca FR’da 8 inç dokunmatik ekran, 8 hoparlörlü ses sistemi, Full LED farlar; direksiyondan kumanda edilebilen DSG vites sistemi ve geri görüş kamerası gibi son teknoloji bilgi; eğlence ve güvenlik sistemleri de FR donanımda standart olarak sunuluyor.

Yeni Seat ATECA ile ilgili detaylar için