Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Ses Sizin İçin Önemliyse; Philips 8601 UHD TV

Birbirinden etkileyici modeller piyasaya süren Philips’ten, tam 18 hoparlörlü UHD TV modeli 8601.

Birbirinden etkileyici modeller piyasaya süren Philips’ten, tam 18 hoparlörlü UHD TV modeli 8601.

Berlin’de gerçekleşen IFA 2015 yeni ürün yelpazesini tanıtan Philips, 8601 serisiyle dikkatleri üzerine çekti. Ultra ince yapısının yanında, 16 mikro sürücü ve iki adet dahili Neodimiyum subwoofe sahip olan Philips 8601 UHD TV, muhteşem ses özellikleriyle ön plana çıkıyor.

50W gibi muazzam bir ses gücüne sahip olan 18 hoparlörlü sistemi de sete dahil eden Philips yetkileri son derece başarılı bir işe imza atmışlar.

4 taraflı Ambilight ile bambaşka bir deneyim

Süper ince çerçeve ve Kavisli Stand ile bir araya gelen 4 taraflı Ambilight, 8601 TV’nin bir ışık halesi içinde yüzdüğü illüzyonunu yaratıyor. Philips’in eşsiz Ambilight teknolojisi, ekran üzerindeki içerik ile uyumlu bir ışık hüzmesini setin dört tarafında, TV’nin arkasındaki duvara yansıtıyor. 4 taraflı Ambilight, 8601 olağanüstü şekilde sarmalayıcı ve izleyicileri de içine çeken bir izleme deneyimi sağlamak üzere sınırları olmayan bir TV yaratıyor.

Tüm kaynaklardan parlaklık, netlik ve kontrast

Philips 8601 4k Ultra HD TV, inanılmaz ölçüde net ve detaylı görüntüler üretmek üzere en son ileri düzey Philips görüntü kalitesi işleme yeteneklerini de içinde barındırıyor. BrightPro sistemi, görüntüdeki beyazları ve yerel parlak alanları standart TV’lere göre iki kata varan oranlarda güçlendiriyor. Philips’in ödüllü Perfect Pixel Ultra HD teknolojisi, son derece net, detaylı resimler sunmak üzere görüntü kalitesini dijital olarak ayarlayıp optimize ediyor. Gelişmiş DNR özelliği sayesinde, iyi kalitedeki kaynaklar optimize edilerek en üst düzey netlik ve detay elde edilirken düşük kaliteli olanlar ise parazitsiz olarak sunuluyor.

16 Çekirdekli işlem gücüne sahip Android TV

Philips 8601 TV’lerin Android TV ile çalışması, Google Play mağazasındaki tüm TV odaklı uygulama, hizmet ve içeriklere erişim sağlıyor. 16 çekirdekli işlem gücü ve QWERTY/AZERTY klavye, swipe pad ve ses tanıma teknolojisine sahip gelişmiş uzaktan kumanda sayesinde zahmetsiz kullanım ve hızlı navigasyon da mümkün hale geliyor.

Son derece ince bir çerçeveye, zarif kavisli standa ve çıkartılabilir hoparlörlere sahip bu süper ince TV seti, fırçalanmış koyu metal çerçeve ve uyumlu cilalı koyu krom detayların da aralarında bulunduğu premium malzemelerden üretildi.