Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Sevgililer Günü’ne Özel En Konforlu Hediye Alternatifleri Braun’da!

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un kişisel bakım ürünleri sevdiklerine kişisel bakım konforu sunmak isteyenler için harika bir hediye alternatifi oluyor.

Sevgililer Günü’ne Özel En Konforlu Hediye Alternatifleri Braun’da!

Tüketicisinin yaşamını iyileştirmeye odaklı P&G markası Braun’un kişisel bakım ürünleri sevdiklerine kişisel bakım konforu sunmak isteyenler için harika bir hediye alternatifi oluyor.

Şubat ayı demek Sevgililer Günü, bu özel gün ise aşkın ve sevginin ifadesi demek! Braun’un konforlu ve eşsiz tasarımlı ürünleri bu özel günde sevginizi ifade etmenize yardımcı oluyor. Son teknolojiye sahip Braun kişisel bakım ürünleri, Sevgililer Günü için en anlamlı ve kalıcı hediye  alternatifleri arasında yer alıyor. Sevgilinize eşsiz konforuyla minimum zamanda pürüzsüz ve etkili bir bakım sağlayan Braun, size de sevginizi daha çok ifade edeceğiniz anlar bırakıyor.

Sevgilisine Evde Kişisel Bakım Konforu Sunmak İsteyenlerin Tercihi; Braun Silk expert Pro 5

Braun Silk Expert Pro 5 etkili, güvenli ve uzun ömürlü olma özelliği ile kadınlara evinin konforunda tüylerden kalıcı olarak kurtulma imkanı sunuyor. Skin Health Alliance (Cilt Sağlığı İttifakı) tarafından klinik olarak onaylanan Silk Expert Pro 5, sadece dört haftada evden çıkmadan kalıcı ve gözle görülür tüy azalması sağlıyor ve uzun süreli pürüzsüzlüğe ulaşmanıza yardımcı oluyor. UV korumalı SensoAdapt sensörü cilt tonunuzu otomatik okuyarak sürekli olarak cilt tonunuza uyum sağlıyor. 400.000 flaş atımı ile 24 yıllık kullanımın eşdeğerini sağlayan Braun Silk Expert Pro 5, aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım özelliğine sahip. Vücut tüylerini tamamıyla almada etkili cihaz, yüz ve bikini gibi daha küçük ve hassas bölgeler için bir hassasiyet başlığı barındıryor. Hızlı ve nazik moduyla Braun’un en hızlı IPL’ı olan Silk Expert Pro 5, dakikada 125 flaş atımına ulaşıyor. Sürekli, yüksek hızlı flaş atımları zahmetsiz fakat etkili bir bakım sağlıyor. Normal, nazik veya ekstra nazik modunu belirleyerek hassas bölgelerin bakımını yaparken cihazın güç seviyelerini kolaylıkla düşürebilirsiniz. Mobil uygulaması sayesinde ise Braun Silk Expert Pro uygulaması ile bakımlarınızı rahatça planlayabilirsiniz.

Braun 9 Pro Serisi ile Sevgilinize Kusursuz Tıraş Deneyimi Hediye Edin!

Braun’un en etkili tıraş makinesi Braun 9 Pro Serisi, ister 1, isterse 3 veya 7 günlük sakalda bile etkili ve nazik tıraş deneyimi sağlıyor. Önemli ölçüde artan etkililiği ile 3 ve 7 günlük sakal farketmeksizin, özellikle boyun bölgesinde kaçırılan sakalları daha iyi alırken konforunuzu korumanıza yardımcı oluyor. Eşsiz prolift düzeltici ile zorlu kılları bile kaldırıp ve kesen Braun 9 Pro Serisi’ndeki 5 tıraş elemanı dakikada 4 bin kesim yapabiliyor. Yüz hatlarına 40 derece esnek başlığıyla uyum sağlayan makine, yeniden tasarlanan hassas kilidi sayesinde zorlu alanlarda yer alan sakalları da hassas bir şekilde yakalamak için tıraş başlığını kilitliyor. Tamamen su geçirmez olan tıraş makinesini köpük, jel veya duş altında bile kullanmak mümkün oluyor. Braun’un benzersiz SmartCare istasyonu, bu kullanımla ilgili önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Dünyada bir ilk olan PowerCase teknolojisi ile istediğiniz yerde 6 haftalık kullanıma kadar şarj edebilirsiniz. Güçlü dahili Li-İon pili sayesinde %50 daha fazla çalışma süresi elde etmenize yardımcı oluyor.