Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Siemens Ev Aletleri Tam Otomatik Kahve Makinesi EQ.700’ü Tanıttı!

Estetik tasarımı ileri teknolojilerle birleştirerek geleceğin yaşamına ilham veren Siemens Ev Aletleri, yeni ürünü tam otomatik kahve makinesi Siemens EQ.700’ü kahveseverlerle tanıştırdı.

Siemens Ev Aletleri Yeni Nesil Tam Otomatik Kahve Makinesi EQ.700’ü Tanıttı!

Estetik tasarımı ileri teknolojilerle birleştirerek geleceğin yaşamına ilham veren Siemens Ev Aletleri, yeni ürünü tam otomatik kahve makinesi Siemens EQ.700’ü kahveseverlerle tanıştırdı.

Goodspaces’ta gerçekleşen lansman’a BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın, gastronomi ve cemiyet dünyasından isimler katıldı.

Tek bir dokunuşla birçok ülkeye özgü uluslararası kahve çeşidini keşfedebileceğiniz, üç farklı aroma profili ile kişiye özel bir kahve deneyimi sunan EQ.700 kahve deneyimini zirveye taşıyor.

“Odağımız sürdürülebilir ve yenilikçi teknoloji” 

Lansman açılışında konuşan BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın, Siemens’i anlatan en doğru tanımın ‘İlham Veren Vizyoner’ olduğunu söyledi. Sığın, “Günlük yaşantımızdaki yoğun koşuşturma hali ev aletleriyle de rahatça bağlantı kurulmasını sağlayan ve bu dinamizme kolayca ayak uydurabilen akıllı teknolojileri, hayatımızın bir parçası haline getirdi. Diğer taraftan farklı kahve türleri konusunda bilinçlenen tüketici artık kendi kişiselleştirilmiş kahve deneyimini yaşamak, dilediği çekirdek ve aromayla kahve keyfine evinin konforunda ulaşmak istiyor. Siemens Ev Aletleri, sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojiyi odağına alan bir marka olarak, giriş segmentten, premium segmente kadar farklı ürün alternatifleriyle tüm tüketicilere eşsiz kahve deneyimi sunabilen güçlü bir ürün portföyüne sahip. Bugün tanıttığımız EQ.700 tam otomatik kahve makinemiz de tek bir dokunuşla birçok ülkeye özgü uluslararası kahve çeşidini keşfedebileceğiniz, hassas aroma teknolojisiyle kişiye özel bir kahve deneyimi sunuyor. Bu hedefte tüketicilerimizin ve kahveseverlerin gelişen ihtiyaç ve lezzet beklentilerini karşılayacak ürünler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

10 ülkeden 29 farklı kahve çeşidi

Siemens EQ.700 tam otomatik kahve makinesi, 10 farklı ülkeden 29 ek kahve seçeneği ile üst segment tam otomatik kahve makineleri arasında en geniş içecek seçeceğini sunuyor. 9 inçlik tam dokunmatik TFT ekranı kahveseverlerin basitçe kaydırarak menüden kahveyi kişisel zevklerine göre kişiselleştirmek için menüden seçim yapmalarını sağlıyor.

Bazıları kahvelerini sert sever, bazıları ise daha hafif bir versiyonu tercih eder. Kiminin kahve tercihi Kolombiya’dan Cortado, kiminin de Avusturya’dan Wiener Melange olabilir. Yeni EQ.700, kolay ayarlanabilmesi sayesinde herkesin isteklerini yerine getirerek sadece damağı değil, gözü de uyarıyor.

Siemens coffeeWorld’de kullanıcılar, 10 farklı ülkeden 29 farklı kahve spesiyalitesi arasından seçim yapabiliyor. iSelect dokunmatik ekranda sunulan her kahve konumunun karakteristik bir görüntüsü, kahveseverlerin her içecek spesiyalitesinin kökeni ve bileşimi hakkında ek bilgilerle birlikte geliyor.

Kişiselleştirilmiş kahve deneyimi

Ya bir fincan kahve bizi bir yerlere götürebilseydi? Yeni EQ.700, kahve severleri evlerinin rahatlığında dünya çapında bir yolculuğa davet ediyor. Hindistan’dan Kaapi ve Portekiz’den Galão, Avusturya’dan Verlängerter ve Kolombiya’dan Cortado… Siemens coffeeWorld’de kullanıcılar, 10 farklı ülkeden 29 farklı kahve spesiyalitesi arasından seçim yapabiliyor. iSelect dokunmatik ekranda sunulan her kahve konumunun karakteristik bir görüntüsü, kahve severlerin bilgi susuzluğunu gidermek için her içecek spesiyalitesinin kökeni ve bileşimi hakkında ek bilgilerle birlikte geliyor.

EQ ailesinin en yeni üyesi olan EQ.700, iSelect dokunmatik ekranda sunulan her kahve konumunun karakteristik bir görüntüsü, kahve severlerin bilgi susuzluğunu gidermek için her içecek spesiyalitesinin kökeni ve bileşimi hakkında ek bilgilerle birlikte geliyor. Sezgisel, akıllı telefon benzeri kullanıcı arayüz deneyimi sayesinde iSelect ekranı ile tam otomatik kahve makinenizin yönetimi konforlu hale geliyor. Kaydırma ve dokunarak seçme fonksiyonları, içecek görselinden doğrudan kahve hazırlama, tek ekranda ayarlanabilir süt oranı, kahve sertliği gibi içecek tercihleri kolayca seçilebiliyor.

Home Connect ile kontrol sende!

Yatakta uzanıp taze bir Espresso kokusuyla uyanmak mı istiyorsunuz? Home Connect Uygulaması aracılığıyla EQ.700’ünüzü tablet veya akıllı telefon aracılığıyla çalıştırabilir ve Siemens coffeeWorld’ü keşfedebilirsiniz. Arzu ettiğiniz zamanda ve kişisel tercihlerinize göre seçtiğiniz kahvenizi her yerden hazırlatabilirsiniz.

www.siemens-home.bsh-group.com/tr/