Sosyal Medya

Ne? Nasıl yapılır?

Snaptube ile TikTok’tan Bedava Video İndir!

TikTok son yılların revaçta olan sosyal medya uygulamalarından biri konumunda. İnsanların videolar çekip yüklediği veya canlı yayınlar yaptığı bir içerik yuvası olarak niteleyebiliriz. Farklı farklı içeriklerin de bulunduğu TikTok, kullanıcılarına gerek eğitici gerek de eğlendirici içerikler sunarak onlara iyi zaman geçirmelerinde yardımcı oluyor.

Snaptube ile TikTok’tan Bedava Video İndir!

TikTok son yılların revaçta olan sosyal medya uygulamalarından biri konumunda. İnsanların videolar çekip yüklediği veya canlı yayınlar yaptığı bir içerik yuvası olarak niteleyebiliriz. Farklı farklı içeriklerin de bulunduğu TikTok, kullanıcılarına gerek eğitici gerek de eğlendirici içerikler sunarak onlara iyi zaman geçirmelerinde yardımcı oluyor.

TikTok ya da TikTok 18 kullanıcıları izledikleri videoları hem cep telefonlarında bulundurmak hem de çevresiyle paylaşmak istiyorlar. Bunun için tabii ki ücretsiz ve kolay bir yol aranıyor. Buna cevabımız ise Snaptube. Bu yazımızda Snaptube’u nasıl edineceğinizi ve faydalarını anlatarak Tik Tok video indir işlemini nasıl basit ve bedava bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız. Hadi başlayalım!

Peki Snaptube TikTok İndirici Nedir?

Pinterest video indirme programı olan Snaptube kaydırırken hoşunuza giden TikTok videolarını hem kolay hem de ücretsiz bir şekilde cep telefonunuza indirebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamaya internet sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Uygulamayı indirdikten sonra anlatacağımız adımları izleyerek beğendiğiniz videoları telefonunuza indirebilir ve dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Sırayla anlatacağım belli adımlara geçmeden önce neden Snaptube kullanmanız gerektiğini başlıklar halinde inceleyelim. Bunları okuduktan sonra Snaptube’un kolaylıklarını fark edecek ve TikTok videolarını başka bir yerden indirmek istemeyeceksiniz.

O zaman “Neden Snaptube kullanmalıyız?” sorusuyla başlayalım.

Neden Snaptube TikTok İndirici?

Snaptube’u ana hatları ile anlattığımıza göre neden bu uygulamayı kullanmanız gerektiğine geçebiliriz. Neden Snaptube kullanmalıyız? Snaptube TikTok Video İndirici’nin yararları nedir? Video kalitesinde bir düşüş olur mu? 

Şimdi sıraladığımız sorulara teker teker cevap verelim ve Snaptube’un artılarını sayalım. 

 • Kalitede azalma mı? Tabii ki hayır.

Snaptube’da istediğiniz video çözünürlüğünü seçerek indirme yapabilirsiniz. Anlatacağımız adımları uyguladıktan sonra istediğiniz çözünürlükte videoya kavuşabilirsiniz.

 • Tamamen ücretsiz.

Snaptube TikTok video indirme programı sizden ne indirmede ne de kurulumda herhangi bir ücret talebinde bulunmaz. Bu sayede TikTok’ta beğendiğiniz videoları istediğiniz zaman istediğiniz yerde telefonunuza indirebilir ve çevrenizle paylaşabilirsiniz.

 • Çünkü tamamen anonim.

Snaptube sizden herhangi bir kayıt bilgisi istemez. Mail adresiniz, telefon numaranız veyahut adınız soyadınız gibi bilgileri sizden istemeyen Snaptube sizi tamamen anonim tutar.

 • İstediğiniz formatta indirin.

Beğendiğiniz TikTok videosunu istediğiniz formatta indirebilirsiniz. Eğer ses dosyası olarak indirmek isterseniz MP3 formatında indirebilirsiniz. Hoşunuza giden videoyu telefonunuzda yine video formatında bulundurmak istiyorsanız MP4 seçeneği ile Snaptube üzerinden indirme yapabilirsiniz. Kısaca Snaptube size istediğiniz formatı istediğiniz kalitede sunar.

 • Sınırsız bir şekilde ve düzenli.

Snaptube bütün bunların yanında size bir arşiv oluşturma şansı sunar.  TikTok’ta kaydırırken beğendiğiniz videoları Snaptube TikTok Video İndirici ile kaydederek farklı klasörler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda sınırsız bir şekilde video kaydedebilirsiniz. Bu sayede hoşunuza giden TikTok videolarından oluşan bir arşive sahip olmakla birlikte bu videoları paylaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Snaptube TikTok Video İndirici uygulamasının yararlarını yüzeysel olarak anlattığımıza göre bu uygulamayı nasıl indireceğinizi ve kullanacağınızı anlatabiliriz. Hadi nasıl Snaptube edinebileceğinizi görelim.

Snaptube Nasıl İndirilir ve Nasıl Kullanılır?

Şimdi Snaptube’u nasıl indireceğimize ve kullanacağımıza bakalım. İzleyeceğimiz adımlar çok basit. Dilerseniz başlayalım.

 1. Snaptube’u Telefonumuza İndiriyoruz.

TikTok’ta beğendiğiniz videoları indirmeden önce Snaptube’u telefonunuza indirmeniz gerekmekte. Bunun için yapmanız gerekenler ise çok basit. Bunu yapmak için https://www.snaptubeapp.com/tr/tiktok-downloader adresinden Snaptube indirme bağlantısına gidip buradan uygulamayı APK olarak indiriyoruz. 

Telefonunuzun işletim sistemine göre farklı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer Android işletim sistemi kullanıyorsanız ayarlardan üçüncü parti uygulama indirimine izin vermeli ardından Snaptube’u indirip kurmalısınız. iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa sitemizdeki adımları uygulayarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 1. TikTok’u Açıyoruz.

Snaptube’u telefonunuza indirdikten sonra TikTok’ta video kaydırıp eğlenceli vakitler geçirirken karşınıza çıkan ve beğendiğiniz videoyu bulun. 

 1. Video Bağlantısını Kopyalıyoruz.

Snaptube’dan video indirme işlemi uygulamaya nereden ulaştığınıza göre değişmekte. Eğer tarayıcıdan giriyorsanız direkt bağlantı adresini kopyalayın. Eğer uygulamadan giriş yapıyorsanız “Paylaş” kısmına tıklayarak karşınıza çıkan arayüzden video URL’sini kopyalayın.

 1. Snaptube’a giriş yapıyoruz.

Telefonunuza indirdiğiniz Snaptube’u açın

 1. Videonun URL’sini Snaptube’a Yapıştırıyoruz.

TikTok’ta hoşunuza giden videonun kopyaladığınız bağlantı adresini Snaptube’da ilgili yere yapıştırıyoruz.

 1. İşlemi Başlatıyoruz.

TikTok videosunun URL bağlantısını Snaptube’daki ilgili yere yapıştırdıktan sonra MP3 veya MP4 formatını seçiyoruz. İndireceğimiz dosyanın kaydedileceği yeri ve çözünürlüğü seçtikten sonra işlemi başlatıyoruz. 

Snaptube kullanmanız için bilmeniz gereken adımlar bu kadar kolay. Artık Snaptube edinip TikTok’tan beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz.