Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Son Marvel Future Fight Güncellemesinde ebediler ile güçleri birleştirin

Marvel Stüdyoları Ebediler’in çıkışını kutlamak için, Netmarble popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight için en son güncellemesini yayınlamaktan heyecan duyuyor. Bugünkü güncelleme, hayranların en sevdiği karakterler, üniformalar ve temaya uygun içerikleri ekliyor.

Son Marvel Future Fight Güncellemesinde ebediler ile güçleri birleştirin

Marvel Stüdyoları Ebedilerin çıkışını kutlamak için, Netmarble popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight için en son güncellemesini yayınlamaktan heyecan duyuyor. Bugünkü güncelleme, hayranların en sevdiği karakterler, üniformalar ve temaya uygun içerikleri ekliyor.

Üç yeni Süper Kahraman – Kingo, Gilgamesh ve Thena – artık oyuncular tarafından Marvel Stüdyoları Ebediler’inden esinlenilen sonraki üniformalarla birlikte toplanabilir. Ayrıca, oyuncuların görevleri tamamlayarak karakterleri elde etmelerini ve güçlendirmelerini sağlayan yeni bir ‘İnsanlığın Kaderi’ Epik Görevi de mevcut.

Tüm hikaye aşamalarını aktif olarak tamamlayan oyuncular için MARVEL Future Fight‘a yeni bir “Boyut Yarığı” zindanı eklendi. Bir aşamaya girilebildiğinde, Boyut Yarığı’na erişim rastgele aralıklarla görünecektir. Oyuncular, bu yeni içeriği tamamlamak ve ödüller kazanmak için arkadaşlarıyla veya İttifak üyeleriyle takım kurabilir.

Diğer Marvel Future Fight Güncellemeleri şunları içerir:

  • Thena artık Kategori-3’e yükseltilebilir ve yeni bir Nihai Yetenek eklendi
  • Kingo, Gilgamesh, ve Thena için ‘Potansiyel Fark Et’ özelliği eklendi
  • Kingo, Gilgamesh, ve Thena için ‘Potansiyel Uyandır’ özelliği eklendi ve yeni Uyanmış Yetenek eklendi

MARVEL Future Fight altıncı yılını dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store® ve Google Play™’de mevcut.