Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Surviving Mars resmî Türkçe desteğine kavuştu!

Paradox Interactive'in yayıncılığını yaptığı, Mars'ta yaşanabilir bir koloni kurmaya odaklanan strateji / simülasyon oyunu Surviving Mars ve bütün genişleme paketleri resmî olarak Türkçe desteğine kavuştu!

Surviving Mars resmî Türkçe desteğine kavuştu!

Paradox Interactive’in yayıncılığını yaptığı, Mars’ta yaşanabilir bir koloni kurmaya odaklanan strateji / simülasyon oyunu Surviving Mars ve bütün genişleme paketleri resmî olarak Türkçe desteğine kavuştu!

Oyunu Türkçe oynamak için tek yapılması gereken, Seçenekler > Oynanış > Dil kısmından “Türkçe” seçeneğini seçmek.

Oyunun bu hafta sonu boyunca indirimde olduğunu da hatırlatmak isteriz…

Surviving Mars hakkında: Bilimsel temellere dayalı bir oynanışa sahip Surviving Mars’ta oyuncular su, elektrik, oksijen, gıda gibi temel ihtiyaçlar başta olmak üzere, insanlığın Mars’ın zorlu koşullarında hayatta kalmak için gereksinim duyduğu kaynaklara odaklanan altyapı sistemlerini inşa ederler, kubbeler kurarlar, teknolojiler araştırırlar ve bu sırada Kızıl Gezegen’in barındırdığı gizemleri gün yüzüne çıkarmaya çalışırlar. Sırasıyla Haemimont Games ve Abstraction Games tarafından geliştirilen ve 2018’de çıkış yapan oyun, 2021 itibariyle yeni içeriklerle sürekli olarak desteklenmeye devam ediyor. Windows, macOS, Linux, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında mevcut.
Paradox Interactive hakkında: 1999 yılında kurulan Paradox Interactive, özellikle yayıncılığını yaptığı detaylı strateji oyunlarıyla büyük saygınlık kazanmış olan bir firma. Bu oyunların / serilerin en öne çıkanları arasında Mount & Blade, Stellaris, Hearts of Iron, Europa Universalis ve Victoria sayılabilir.