Sosyal Medya

Otomobil

Suzuki, Halk Oylamasıyla “Yılın İtibarlısı” Seçildi!

“The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” çerçevesinde ödüle layık görülen Suzuki, Halk Oylamasıyla “Yılın İtibarlısı” Seçildi.

Suzuki, Halk Oylamasıyla “Yılın İtibarlısı” Seçildi!

Yılın En İtibarlısı Suzuki!

Motosiklet dünyasının efsanevi ismi Suzuki, elde ettiği ödüllere bir yenisini daha ekleyerek, “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldü. Suzuki bu kapsamda, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ve yıl içinde itibarını en çok artıran markaları ödüllendirdiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nin “Motosiklet Kategorisi”nde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Suzuki, elde ettiği başarıları ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Motosiklet dünyasının efsanevi ismi bu kapsamda, Marketing Türkiye ile Akademetre işbirliğiyle düzenlenen ve  pazarlama sektörünün en önemli standartlarından biri haline gelen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” çerçevesinde ödüle layık görüldü.

İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırmasında yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her sene olduğu gibi bu yıl da halk jürisi tarafından seçildi. Bu kapsamda araştırma çerçevesince; 40 farklı sektörden yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarıya ortak olan iş ortakları, 12 ilde toplam 1200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda belirlendi.

Ödüller Raffles İstanbul’da düzenlenen törenle sahiplerine takdim edildi. Suzuki de bu yıl altıncısı düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nin motosiklet kategorisinde halk jürisi tarafından “Yılın İtibarlısı” ödülüne layık görüldü.