Sosyal Medya

Kripto Para

Tatilbudur.com Utility Token Uygulamasını ExenPay ve Bitexen İş birliği ile Hayata Geçirdi

Tatilbudur.com Blokzincir çözümleri için ExenPay ve Bitexen ile iş birliği gerçekleştirdi.

Son yıllarda kullanım alanları oldukça artan blokzincir teknolojisi ekosistemine adım atan Tatilbudur.com; utilitytoken, NFT ve blokzincir temelli cüzdan uygulamalarını hayata geçiriyor.

Tatilbudur.com, TESLA, Meta (Facebook), Microstrategy gibi teknoloji firmaları ile kripto varlıklardan oluşan ve toplam ekonomi değeri 2.5 trilyon doları aşanblokzincir ekosistemine ilk adımını Tatil Token ile atıyor. Kripto varlıklar ile gerçekleştirilebilen işlemlerin tamamen takip edilebilir, objektif ve çok hızlı gerçekleştirilebilir olması turizm sektöründe birçok avantajı da beraberinde getirecek. TatilBudur ve Bitexen şirketlerinin ekosistemlerinin bir araya gelmesiyle milyonlarca kişiye ulaşılması ve avantajlardan faydalanmak isteyen kullanıcıların oluşturacağı bir ekosistem haline dönüşmesi bekleniyor. Kullanıcılara birçok üründe erken rezervasyon ve satın alma hakkı, indirimli fiyatlar ve özel deneyimler sunulurken bu fayda unsurlarının Bitexen ve TatilBudur ekosistemlerinde yer alan birçok paydaş ile de genişletilmesi hedefleniyor.

Seyahat Deneyimlerinin NFT’leştirilmesi

TatilBudur, NFT (Non-FungibleToken) ile kullanıcıların gerçekleştirmiş oldukları seyahatlerin ve özel deneyimlerin NFT’leştirilmesiyleProof of Travel (Seyahat İspatı) kavramını da hayata geçirmeyi hedefliyor. Bu sayede ileride ortaya çıkması beklenen mobil cüzdan uygulamasıyla bireyler,NFT’lerini Tatil tokenleri ile oluşturabilecek ve görüntüleyebilecekler.

TatilBudur Dijital Cüzdan

Tatilbudur.com, yakın bir tarihte kullanıcılarına sunmayı planladığı dijital cüzdan uygulamasını Bitexen ve ExenPay ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle bir üst seviyeye taşıyarak blokzincir temelli işlevleri de aktifleştirecek. Böylece kullanıcılara özel deneyim ve faydalara erişebilmesini sağlayarak ilerleyen aşamalarda NFT’lerin oluşturulması, saklanması ve transfer edilebilmesi gibi özellikleri de sunabilecek.

TATİL TOKEN HAKKINDA:

Tatil Token, Tatilbudur.com ekosistemi içerisinde kullanıcılarının sadakat programlarından faydalanmasını sağlayan blokzincir temelli bir varlıktır. Tatil Token ile kullanıcılar birçok avantaja erişebilecek, TatilBudur ürünlerine erken ya da avantajlı şekillerle sahip olabileceklerdir.

Token Adı: Tatil Token

Belirteç: TATIL

Maksimum Arz: 15.000.000

Tatil Token ön satışı Bitexen.com üzerinde gerçekleşecektir. Belirlenen ön satış fiyatları ve kilit periyotları aşağıdaki gibidir.

Ön Satış Seçenek 1 (12 Ay Kilitli): 2.500.000

Ön Satış Seçenek 2 (Kilitsiz): 2.500.000