Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

TCL’in ürünleri ile sevgilinizin mutluluğunu zirveye çıkarabilirsiniz

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken alacağınız hediyeye hala karar veremediniz mi? TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklık veya TCL NXTPAPER 11 tablet ile sevgilinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

TCL’in ürünleri ile sevgilinizin mutluluğunu zirveye çıkarabilirsiniz

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken alacağınız hediyeye hala karar veremediniz mi? TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklık veya TCL NXTPAPER 11 tablet ile sevgilinizi mutlu etmeye ne dersiniz?

2024 yılının ilk özel günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Siz de TCL’in zengin özelliklere sahip akıllı cihazları ile bu anlamlı günde sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Günümüzde müzik ve sesli eğlence aktivitelerinde önemli bir rol oynayan kulaklıklar, hediye edebileceğiniz alternatifler içerisinde yer alıyor. Çevresel gürültü engelleme özelliği ile aramalar esnasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir iletişim sunan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklıkta sevdiğiniz kişi kristal netliğinde aramaların keyfini çıkarabilecek. Ayrıca kompozit titanyum 10 mm dinamik sürücüler sayesinde güçlü bas ile zenginleştirilmiş ses deneyimi de sunan TCL MOVEAUDIO Air, derin bas sesleri ve rafine tizleri ile sevgiliniz müziklerini optimum konfor ve keyif ile dinleyebilecek. Bunun yanında en sık kullanım durumları için optimize edilmiş üç farklı ekolayzır modu ile sevgilinizin müzik dinleme deneyimi daha da zenginleşecek. Varsayılan Bas Güçlendirici Modu bas ağırlıklı müzik dinleme zevki sunarken Denge Modu sesler arasında dengeyi artırıyor, Podcast Modu ise sesleri net bir şekilde öne çıkarıyor. Tek şarjla dokuz saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saate kadar dinleme süresi sunuyor. Kulaklıklar 15 dakika şarj edildiğinde iki saat dinleme süresi sunuyor. Bluetooth 5.2 desteği sayesinde ise cihaz kolayca eşleştirilebiliyor.

Sevgilimin gözleri benim için çok değerli diyenlere

Eşsiz göz koruması sunan NXTPAPER 2.0 teknolojisi ile desteklenen TCL NXTPAPER 11 tablet sayesinde ise sevgiliniz 500 nit’e varan parlaklıkla en aydınlık güneşli bir günde dahi kristal netliğinde görsel bir keyif yaşayabilecek. Yazılım ve donanımdaki yenilikler sayesinde TCL NXTPAPER 2.0, orijinalinden yüzde 150’ye kadar daha parlak ekranlar sunuyor. Bu parlaklık, TÜV mavi ışık azaltma seviyeleri ile sağlanırken ekranlardaki görüntülerde gerçekçi renkler ve derin kontrast korunuyor. Ayrıca, entegre ışık sensörü renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayarak uzun süreli kullanımda gözleri daha fazla koruyor. Eğer sevgiliniz kitapları e-okuyucularla okumayı tercih ediyorsa bu üründen oldukça tatmin olacak. Bu tabletin ayrı olarak satılan T-pen kalemi de kullanıcısının not alırken veya çizim yaparken kâğıt ve kalem kullanıyormuş gibi gerçekçi ve pürüzsüz deneyim yaşamasını sağlıyor. Ayrıca tabletin 11 inç 2K ekranı, net ve sürükleyici bir eğlence deneyimi için AI Boost ile daha da geliştirilmiş görselleri sunarken kullanıcılar, 8MP geniş açılı ön kamerası ile görüntülü aramalar yapabiliyor, dört adet hoparlörü ve çift mikrofonu ile sesleri net bir şekilde duyulabiliyor. Tüm bunların yanı sıra tablet, kullanıcıların üretkenliğine güç katmak ve daha uzun süre keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için 8000 mAh’lik devasa bir batarya ile de destekleniyor.