Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

TCL’den Yıldız futbolcularla tanışma fırsatı!

TCL'in yıl sonuna kadar sürecek kampanyası kapsamında futbolseverler, Phil Foden, Pedri ve Raphaël Varane ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak.

TCL’den futbolseverlere müjde! Yıldız futbolcularla tanışma fırsatını kaçırmayın

TCL’in yıl sonuna kadar sürecek kampanyası kapsamında futbolseverler, Phil Foden, Pedri ve Raphaël Varane ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak. Üstelik başvuru için herhangi bir satın alma şartı da yok. Tek yapmanız gerek 31 Aralık’a kadar başvurunuzu yapmak.

Dünyanın önde gelen akıllı teknoloji şirketlerinden TCL, futbolseverleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Futbolseverler yıl sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında İngiltere’nin olağanüstü genç orta saha oyuncusu Phil Foden, İspanya’nın yükselen süper yıldızı Pedri ve Fransız milli takımının kilit savunma oyuncusu Raphaël Varane ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalayacak.

Üstelik başvuru için herhangi bir satın alma şartı da yok. 31 Aralık’a kadar aşağıdaki link üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterli oluyor.

TCL Communication Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Topuz

Kampanya ile ilgili açıklamada bulunan TCL Communication Türkiye Pazarlama Müdürü Arzu Topuz;

“TCL’in marka elçileri, insanlara mükemmellik yolunda ilham vermeyi amaçlıyor. Marka elçilerimizle çalışmaya başladığımızda elçiler ile tüketiciler arasında gerçek bir bağ oluşturmayı da amaçladık. Bu nedenle tüketicilere favori oyuncularıyla buluşma şansı vermek istedik. Bu yeni kampanyamız ile Türkiye’deki futbolseverlerin dünyanın en iyi futbolcularıyla tanışma fırsatını yakalayacak olmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Başvuru formunu doldurmak için