Sosyal Medya

Donanım

TECNO MEGABOOK T1, Red Dot Tasarım Ödülünü Kazandı

MEGABOOK T1, yüksek performansı uzun batarya kullanımı ile birleştirirken, benzersiz ve yenilikçi ürün tasarımı ile öne çıktı.

TECNO MEGABOOK T1, Red Dot Tasarım Ödülünü Kazandı

TECNO’nun ultra ince dizüstü bilgisayarı MEGABOOK T1, Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’nü kazandı.

MEGABOOK T1, yüksek performansı uzun batarya kullanımı ile birleştirirken, benzersiz ve yenilikçi ürün tasarımı ile öne çıktı. TECNO‘nun ilk dizüstü bilgisayarı olan MEGABOOK T1, geleneksel dizüstü bilgisayar tasarımlarının yanı sıra, işlevselliği, kaliteli ve estetik görünümüyle Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 1955 yılında Almanya’da ortaya çıkan Red Dot Tasarım Ödülü, Dünya’nın uluslararası üç büyük ve en iyi tasarım ödülünden biri olarak kabul görüyor. Her yıl yenisi düzenlenen Red Dot Ürün Tasarım Ödülleri’nde yılın estetik açıdan çekici, işlevsel, akıllı veya yenilikçi ürünleri seçiliyor.

Olağanüstü tasarımıyla ön plana çıktı

MEGABOOK T1’in tasarımı, Z Kuşağı kullanıcılarının genç ve enerjik özelliklerinden ilham alarak oluşturuldu. Üst kapağı benzersiz Startrail Phantom ile tasarlanan TECNO MEGABOOK T1, ultra hafif görünümü ve kullanım rahatlığıyla dikkat çekiyor. Model, 220 mikronluk elmas parçacakları kullanılarak uygulanan kumlama yöntemi ile kapak kısmında cam dokusu hissi sunuyor. Üstelik TECNO MEGABOOK T1, MEGA performansı sunmak için Intel Core i5, 12 GB RAM ve 512 GB SSD ile donatıldı.

MEGABOOK T1, müzik öğelerini endüstriyel tasarıma entegre ederek sanat ve endüstrinin yeni bir füzyonunu gerçekleştiriyor. Üst kapaktaki ritmik tasarımın bir yansıması olarak, alt kapakta yer alan ısı dağıtım kanalları kozmik bir ilham eşliğinde müzikal elementleri ses dalgalarına dönüştüren gizli bir tasarım öğesi barındırıyor.

Ayrıca ultra geniş VC soğutma modeli ve daha iyi ısı dağılımı ve daha sorunsuz çalışma sağlayan çift fan ile donatılan TECNO MEGABOOK T1, farklı çalışma ihtiyaçlarını karşılarken, işlevsel ve estetik tasarımıyla pazara yenilikçi bir katkı yapıyor. TECNO’nun MEGABOOK T1’i, Red Dot Ürün Tasarım Ödülü’nü alarak, benzersiz ve yenilikçi tasarımıyla takdir ediliyor.

13.999 TL tavsiye edilen satış fiyatına sahip olan TECNO MEGABOOK T1, tüm Teknosa mağazaları ve internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor.


Daha fazla bilgi için lütfen TECNO’nun resmi sitesini ziyaret edin: https://tr.TECNO.com/