Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

TECNO Mobile, “Asya’nın En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici Markası” Seçildi

Yenilikçi, global akıllı telefon markası TECNO Mobile, "Asya'nın En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici Markası" ödülünün sahibi oldu ve 10 Aralık 2022'de Palm Jumeirah - Waldorf Astoria, Dubai'de gerçekleşecek kutlama törenine davet edildi.

TECNO Mobile, “Asya’nın En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici Markası” Seçildi

Yenilikçi, global akıllı telefon markası TECNO Mobile, “Asya’nın En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici Markası” ödülünün sahibi oldu ve 10 Aralık 2022’de Palm Jumeirah – Waldorf Astoria, Dubai’de gerçekleşecek kutlama törenine davet edildi.

TECNO Mobile, İngiltere’nin prestijli yayınlarından Global Brands Magazine’in ev sahipliğinde düzenlenen Global Brand Awards’da yarışmayı kazanarak “Asya’daki En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici Markası” ödülüne layık görüldü. TECNO Mobile bu prestijli ödül ile küresel çapta itibarını daha da artırdı.

TECNO Mobile, geniş ürün yelpazesi ve ergonomik yapısıyla her yaştan grubun severek kullandığı bir telefon markası olarak çalışmalarını sürdürüyor. Hali hazırda olan akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara ve tabletlere, akıllı ses ve ev cihazlarına kadar zengin bir ürün ekolojisi oluşturmaya çalışırken, tüketicilerin modaya uygun ve dijital olarak bağlantılı bir yaşam tarzı oluşturmalarını sağlamak için yenilikçi teknolojiler sağlamaya özen gösteriyor.

TECNO Mobile’ın ödülü kazanmasıyla ilgili yorum yapan Global Brands Magazine CEO’su ShivKumar,

“TECNO Mobile’ın global alandaki başarısı ve yüksek performansından dolayı bu uluslararası ve prestijli ödülü onlara takdim etmekten onur duyuyoruz. Bu ödül, şirketin zamanın ötesinde mükemmelliğe ulaşma yolunda ilerlemesini simgeliyor. TECNO’nun yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımları onlara Asya’nın En Yenilikçi Cep Telefonu Üretici markası kategorisinde birincilik sağladı, gösterdikleri tüm çabalardan ötürü onları tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandı.

TECNO Mobile Genel Müdürü Jack Guo ise yaptığı açıklamada,

“TECNO Mobile olarak bu prestijli ödüle layık görülmekten memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Yenilikçi bir teknoloji markası olarak bu ödüle hak kazanmak, çabalarımızın kıymetli bir takdiridir. Genç nesil tüketicilere hizmet etme konusundaki ustalığımızı sergileyerek, sanatsal ve fütüristik tasarımlarda en iyi çağdaş teknolojilerin kilidini açmaya ve kararlı olmaya devam edeceğiz. Onlara mükemmelliğin peşinden koşmayı asla bırakmamaları için ilham vereceğiz.” dedi.