Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

The Marvels nisan ayında Tivibu’da

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, aksiyondan komediye farklı türde birbirinden özel yapımı izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

The Marvels nisan ayında Tivibu’da

 

Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, aksiyondan komediye farklı türde birbirinden özel yapımı izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Marvel sinematik evreninin son filmi The Marvels, Kirala Satın Al klasöründe izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Geniş içerik yelpazesine sahip platform, nisan ayında Bayram Neşesi ve ara tatil için Çocuklara Özel klasörlerini vitrine ekliyor.

 

Tivibu Film klasöründe nisan ayında öne çıkan bir diğer yapım olan, başrollerinde Kenneth Branagh, Gal Gadot, Emma Mackey’nin yer aldığı “Nil’de Ölüm” filmi, balayında olan bir kadının öldürülmesiyle kendisini huzurlu tatili sırasında bir cinayet soruşturmasında bulan dedektif Hercule Poirot’nun hikayesini anlatıyor.

“Scream” serisinin beşinci devam halkası olan filmde başrollerde Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette ve Melissa Barrera yer alıyor. Klasörün dikkat çeken yapımlarından biri olan “Scream” 25 yıl önce korkunç cinayetlerle çalkalanan Woodsboro kasabasının, yeni bir katille karşı karşıya kalmasını anlatıyor.

Tivibu Film klasöründe nisan ayında dikkate değer başka bir yapım ise başrollerini Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson’un paylaştığı “Infinite” filmi. Film, Evan karakterinin gördüğü halüsinasyonların aslında geçmiş yaşamlardan gelen vizyonlar olduğunu keşfetmesini ele alıyor.

Tivibu’da Bayram Neşesi başlıyor

Tivibu, 5 – 15 Nisan tarihleri arasında, Bayram Neşesi klasörünü izleyicileriyle buluşturarak onlara komedi keyfi sunuyor.

Geniş bir film arşivine sahip Bayram Neşesi klasöründe; “Dedemin Fişi”, “Hedefim Sensin”, “Bayi Toplantısı”, “Gizli Merkez”, “Köpek”, “Tim, Tim, Timsah”, “Üçkağıtçı Mortdecai”, “Pamuk Prens”, “Şanslı Logan”, “Eltilerin Savaşı”, “Maske”, “Julie ve Julia”, “Baş Belası”, “Jack ve Jill”, “Büyükler 2”, “Acemi Casus”, “Fanatik Hayran”, “Büyük Büyü”, “Minik Serçe” ve “Küçük Beyaz Yalan” yapımları yer alıyor.

Animasyon keyfi Tivibu’nun Çocuklara Özel klasöründe

Geniş içerik yelpazesine sahip Tivibu, ara tatilde çocuklar için eğlenceli yapımları da ekranlara getiriyor. Nisan ayında Tivibu Çocuklara Özel klasöründe; “Kirpi Sonic 2”, “Kral Şakir: Oyun Zamanı”, “Karlar Kralı Norm 3: Aile Tatili”, “Düşler Fabrikası”, “Canavarlar Ligi”, “Karlar Kraliçesi ve Prenses”, “Maşa ile Koca Ayı 4” ve daha fazlası çocuklarla buluşuyor. Tivibu’nun Çocuklara Özel klasörü 5 – 29 Nisan tarihleri arasında izleyicilere sunulacak.