Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

The Tailor – Terzi, 2 Mayıs’ta sadece Netflix’te!

Çağatay Ulusoy'un başrolünde yer aldığı Terzi, gerçek hayattan esinlenen hikayesiyle 2 Mayıs'ta sadece Netflix'te.

The Tailor – Terzi, 2 Mayıs’ta sadece Netflix’te!

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Terzi, gerçek hayattan esinlenen hikayesiyle 2 Mayıs’ta sadece Netflix’te.

Netflix, güçlü karakterleri, geçmişten gelen sırları ve aşkı konu alan yeni dizisi Terzi’nin yayın tarihini açıkladı. Başrolünde Çağatay Ulusoy’a yer veren dizinin oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi başarılı isimler yer alıyor. Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı Terzi, 2 Mayıs’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Genç ve yetenekli bir terzi olan Peyami’nin hikayesinin anlatıldığı dizide Peyami, dedesinin ölümünden sonra herkesten gizlediği babasının sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalır. Bugüne dek uzak durduğu, çevresindeki herkesten gizlediği ne varsa yüzleşmek zorunda kalırken, geçmişin üzerindeki sır perdeleri de aralanır.

The Tailor. (L to R) Cagatay Ulusoy as Peyami, Sifanur Gul as Esvet in The Tailor. Cr. Courtesy of Netflix © 2023

The Tailor – Terzi’nin Hikayesi:

Terzi, yeteneğini büyükbabasından miras alan genç ve başarılı terzi Peyami’nin hikâyesini anlatıyor. Dedesinin ölümünden sonra herkesten sır gibi sakladığı, akli dengesi yerinde olmayan babası Mustafa’nın bakımını üstlenmek zorunda kalan Peyami, en büyük sırrını İstanbul’daki hayatının tam merkezine yerleştirmeye mecbur kalır. İstismar edildiği bir ilişkiden canı pahasına kaçmakta olan Esvet, kendi sırlarıyla Peyami’nin ve Mustafa’nın hayatına girer.

  • Yönetmen: Cem Karcı
  • Senaristler: Rana Mamatlıoğlu & Bekir Baran Sıtkı
  • Oyuncular: Çağatay Ulusoy (Peyami), Salih Bademci (Dimitri), Şifanur Gül (Esvet), Olgun Şimşek (Mustafa), Ece Sükan (Suzi), Zeynep Tarhan,  Murat Kılıç, Celile Toyon, Engin Şenkan, Vedat Erinci, Lila Gürmen
  • Yapımcı: Onur Güvenatam
  • Yapım Şirketi: OGM Pictures