Sosyal Medya

TeknoTalk Tv

The Witcher’ın ikinci sezonundan Henry Cavill’in ilk görseli

The Witcher'ın ikinci sezonundan Henry Cavill'in ilk görseli paylaşıldı. Yennefer'in hayatını Sodden Savaşı'nda kaybettiğine inanan Geralt...

Netflix, The Witcher’ın ikinci sezonundan Henry Cavill’in ilk görsellerini paylaştı

Netflix, heyecanla beklenen The Witcher’ın ikinci sezonundan ilk görselleri paylaştı. Çekimleri İngiltere’de devam eden diziden yayınlanan görsellerde Henry Cavill’ın canlandırdığı Geralt of Rivia karakteri yer alıyor.

Peki ikinci sezonda Prenses Cirilla ve Vengerberg’lü Yennefer’i neler bekliyor? Çok yakında…

The Witcher hakkında:

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher ikinci sezon ilk görseller

NETFLIX, THE WITCHER’IN İKİNCİ SEZONUNDAN FREYA ALLAN’IN İLK GÖRSELLERİNİ PAYLAŞTI

Netflix, heyecanla beklenen The Witcher’ın ikinci sezonundan görselleri paylaşmaya devam ediyor. Dün Geralt of Rivia karelerinden sonra bugün Freya Allan’ın canlandırdığı Ciri karakterinin dönüşümün görüldüğü ilk kareler paylaşıldı.

Peki ikinci sezonda Vengerberg’lü Yennefer’in kaderinde neler yazılı? Çok yakında…

The Witcher S2 hakkında:

Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: kızın içinde sahip olduğu gizemli güçten.

Netflix, The Witcher’ın Karakter Tanıtım Videolarını Paylaştı