Sosyal Medya

Otomobil

Türk Tüketicilerinin oylarıyla Yılın Seçilmiş Ürünü “Goodyear Eagle Sport 2” oldu

Uluslararası tüketici inovasyon ödülü platformu “Yılın Seçilmiş Ürünü” 2023 Programı kapsamında NielsenIQ tarafından Türk tüketicileri arasında gerçekleştirilen Yılın Seçilmiş Ürünü 2023 pazar araştırması sonuçlandı.

Türk Tüketicilerinin oylarıyla Yılın Seçilmiş Ürünü “Goodyear Eagle Sport 2” oldu

 

Uluslararası tüketici inovasyon ödülü platformu “Yılın Seçilmiş Ürünü” 2023 Programı kapsamında NielsenIQ tarafından Türk tüketicileri arasında gerçekleştirilen Yılın Seçilmiş Ürünü 2023 pazar araştırması sonuçlandı. 4 bin tüketicinin oy kullandığı araştırmaya göre “Goodyear Eagle Sport 2”, ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ ödülünü almaya hak kazandı. 

 

Goodyear Türkiye’nin yüksek performanslı yaz lastiği Eagle Sport 2, Türk tüketicileri ile gerçekleştirilen Yılın Seçilmiş Ürünü 2023 Pazar araştırmasında Yılın Ürünü seçildi. NielsenIQ tarafından gerçekleştirilen ve 18-55 yaş aralığında 4 bin tüketicinin oy kullandığı araştırmada Eagle Sport 2’nin güvenilir marka olması, güvenli sürüş sağlaması, fiyatına göre kalitesinin yüksek oluşu, ürünün vaatlerini yerine getirmesi, çevre dostu oluşu ve yakıt tasarrufu sağlaması tüketicilerin takdirini topladı. Araştırmaya katılan kullanıcıların 10’da 9’u da Goodyear Eagle Sport 2’yi tekrar satın almak istedikleri yönünde oy kullandı.

 

Goodyear Tüketici Lastikleri Satış Direktörü Ertan San, “Bu ödülü geçtiğimiz yıl da Eagle Sport 4 Seasons ile almayı başarmıştık. Bu da Goodyear’ın 125 yıllık deneyim ve üretim konusunda ulaştığı noktayı, başarıyı bir kez daha kanıtlıyor. Yenilikçi ve yüksek kaliteli üretim anlayışının sonuçlarını böylesi ödüllerle taçlandırmak bizleri mutlu ediyor. Goodyear Eagle Sport 2’yi de Türkiye’deki fabrikamızda yüksek kalite standartlarıyla üretiyoruz. Üstün performansı ve kalite standartları ile ürettiğimiz lastiklerimizle, güvenliği en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz, yüksek teknoloji kullanarak tasarladığımız lastiklerimiz, sürücülerimize en iyi performansı sunmanın yanı sıra, dayanıklılık açısından da son derece başarılı. Goodyear lastikleri, bağımsız test kuruluşları ve prestijli otomotiv dergilerinin düzenlediği testlerde yol tutuşu, fren mesafesi, konfor ve yakıt verimliliği gibi kritik faktörlerde rakiplerinin önünde olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Global araştırma şirketi NielsenIQ’nin araştırmasına dayanarak Yılın Seçilmiş Ürünü’nün verdiği ödül ile de lastiklerimizin kalitesi bir kez daha belgelemiş oldu” dedi.

Eagle Sport 2, kendini kanıtlamış bir şampiyonun yeni nesli olarak pazarda yer alıyor. 

 

2022 Ocak ayında lansmanı yapılan ve büyük ilgi gören Goodyear Eagle Sport 2, tüketicilere uzun kullanım ömrü, yakıt verimliliği ve konfor sunuyor. Yeni desen, yeni yanak tasarımı, yeni hamur ve yeni karkasa sahip bu lastikler, güvenliği elden bırakmadan ıslak zeminde fren mesafesini yüzde 9 kısaltarak, yol tutuş ve araç hakimiyeti de yüzde 18 oranında artırıyor.

Tamamen yenilenmiş tasarımı ve teknolojileri sayesinde kuru ve ıslak zemin performansı ile yakıt tüketimini iyileştirmeyi amaçlayan Goodyear Eagle Sport 2, kendini kanıtlamış bir şampiyonun yeni nesli olarak pazarda yer alıyor.