Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Turkcell Teknoloji Zirvesi 2016 Başladı

Turkcell tarafından 9 Mart Çarşamba günü sekizincisi düzenlenen Turkcell Teknoloji Zirvesi saat 9:00’da misafirlerine kapılarını açtı.

100 civarında konuşmacı ile 7 bin katılımcıyı ağırlamaya hazırlanan Turkcell Teknoloji Zirvesi 2016’ya bu senede oldukça yoğun ilgi olduğunu söyleyebiliriz.

Google’ın Otonom Arabalar vizyonuna yön veren Brad Templeton, McKinsey Londra’nın kıdemli ortaklarından Richard Dobbs, 2015’te yayınlanan “Stratejinizin Stratejiye İhtiyacı Var” adlı kitabıyla stratejinin kurallarını yeniden yazan Martin Reeves, 2006’da “uzaya giden ilk sivil kadın” ünvanını kazanan girişimci Anousheh Ansari ve SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin gibi çok sayıda değerli konuşmacıyı ağırlayacak olan Turkcell Teknoloji Zirvesi 2016’nın oldukça yoğun olan programına da göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

turkcell-teknoloji-zirvesi-logo-320x146

Konuşmacılar haricinde Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde girişimcilik, mobil teknolojiler, büyük veri, yeni nesil otomobiller, nesnelerin interneti, siber güvenlik, dijital müşteri yönetimi ve 4.5G gibi çok sayıda konu başlığının ele alınacağını da ekleyelim.

Zirve turkcell.com.tr/teknolojizirvesi adresinden canlı olarak yayınlanacak.

Canlı Yayın