Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Turkcell’in ana sponsorluğundaki eEuro2021 macerası başlıyor

Turkcell’in ana sponsoru olduğu eMilli Takımımız, Avrupa’nın en önemli e-turnuvası olan eEuro2021’de şampiyonluk mücadelesine çıkıyor. Ali Doğan Barutçu, Mücahit Sevimli, Erman Gökdemir ve Emir Ünal’dan oluşan eMilli Takımımız PES oyununda mücadele edecek.

Turkcell’in ana sponsorluğundaki e-Futbol Milli Takımı’nın eEuro2021 macerası başlıyor

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in ana sponsoru olduğu eMilli Takımımız, Avrupa’nın en önemli e-turnuvası olan eEuro2021’de şampiyonluk mücadelesine çıkıyor. Ali Doğan Barutçu, Mücahit Sevimli, Erman Gökdemir ve Emir Ünal’dan oluşan eMilli Takımımız PES oyununda mücadele edecek.  Ay-yıldızlıların, Sırbistan, Polonya ve Karadağ ile A Grubu’nda yer aldığı turnuva 8-10 Temmuz tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek.

TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell’in ana sponsorluğunu yaptığı e-Futbol Milli Takımımız, eEuro2021’de şampiyonluk arıyor. 8-10 Temmuz tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek eEuro2021’e 16 takım katılacak. Ali Doğan Barutçu, Mücahit Sevimli, Erman Gökdemir ve Emir Ünal’dan oluşan eMilli Takımımız, A Grubu’nda Sırbistan, Polonya ve Karadağ ile mücadele edecek.

Ay-yıldızlılar maçlarını Riva’daki Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki eFutbol alanında oynayacak. eMilli Takımımız ilk maçında 8 Temmuz günü Perşembe Sırbistan ile TSİ 13.00’de karşı karşıya gelecek. Milliler, grubundaki ilk maçını kazanması halinde aynı gün TSİ 16:20’de ise çeyrek finale kalmak için Polonya-Karadağ mücadelesinin galibi ile ikinci maçını oynayacak.

e-Futbol Milli Takımımız’ın eEuro2021’deki tüm maçlarının heyecanı Twitch.tv/TFF1923 ve TFF Youtube kanalında yaşanacak.