Sosyal Medya

Otomobil

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’dan video’lu mesaj!

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG için 1 yıl geride kaldı ve sosyal medya hesabından yayınlanan bir video ile geçen 1 yıl değerlendirildi.

Türkiye’nin Otomobili sosyal medya hesabından yerli otomobille ilgili paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşımda 1 yıl içinde atılan adımlar anlatıldı.

Yerli otomobilden yeni yıla sayılı günler kala mesaj var. Sosyal medya hesaplarından paylaşılan mesajda 1 yıl değerlendiriliyor…

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) sosyal medya hesaplarından Türkiye’nin Otomobili’nin tanıtımından bu yana yaşanan gelişmelere ilişkin bir video paylaştı.

Türkiye’nin Otomobili’nin tanıtımının yıl dönümü dolayısıyla “#DoğumYeriİstanbul” etiketiyle yapılan paylaşımda, “Fikri ve sınai mülkiyet hakları yüzde 100 Türkiye’ye ait #DoğuştanElektrikli #TOGG ile tanıştığınız #YeniLigeYolculukBuluşması üzerinden tam bir yıl geçti.” ifadesine yer verildi.

“#YeniLigde1Yıl boyunca işte bunları yaptık” notuyla paylaşılan videoda Türkiye’nin Otomobili projesinde 1 yıl içerisinde atılan adımlar madde madde anlatılıyor.