Sosyal Medya

Sosyal Medya

Twitter Dolar Araması Yapınca Çöküyor, Türkçe “Dolar” Yazıp Aramayın

Twitter'da Türkçe "Dolar" Yazıp Aramayın, Çöküyor! Twitter'da Türkçe Dolar yazıp arayanlar Teknik Bir Sorun Var Mesajı ile karşılaşıyor.

Twitter’da Türkçe Dolar Yazıp Arayanlar Bu Mesajla Karşılaştı!

Twitter Dolar Araması Yapınca Çöküyor, Türkçe “Dolar” Yazıp Aramayın. Twitter üzerinde “Dolar” Yazıp arayanlar aradıkları sonuca ulaşamıyor. 

Türkiye’de Dolar’ın yükselişine Twitter Bile Dayanamadı….

Twitter’da keşfedilen bir hata nedeniyle “dolar” araması yaptığınızda Twitter çöküyor, ve dolarla ilgili hiçbir sonuca ulaşamıyorsunuz! Sadece Türkçe ‘dolar’ kelimesinden kaynaklanan bu hatanın neden meydana geldiği ise henüz bilinmiyor.

Twitter’da ilginç bir hata keşfedildi. Twitter’a bilgisayar başından girip ‘dolar’ şeklinde arama yapan kullanıcılar Twitter çöktüğünde gelen bir uyarı mesajıyla karşılaşıyor. İşte o hata ekranı:

Twitter Dolar Araması Yapınca Çöküyor, Türkçe "Dolar" Yazıp Aramayın

Twitter’da dolar araması yapıldığında “Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz.” uyarısı beliriyor. Farklı konularda yapılan aramalarda Twitter herhangi bir sorun çıkarmadan hizmete devam ediyor.

Twitter’a telefon veya tablet üzerinden girip bu aramayı yaptığınızda ise herhangi bir teknik sorun oluşmuyor ve arama sonucunu görebiliyorsunuz.