Sosyal Medya

Otomobil

Vespa, Motobike İstanbul 2023’de Özgürlüğe Odaklandı!

Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği İtalyan Vespa, Motobike İstanbul’da en yeni modellerini sergiledi. Fuarda özgürlüğe odaklandı!

Vespa, Motobike İstanbul 2023’de Özgürlüğe Odaklandı!

 

Doğan Trend Otomotiv’in temsil ettiği İtalyan Vespa, Motobike İstanbul’da en yeni modellerini sergiledi. Yeni Vespa GTS’nin en önemli yenilik olarak dikkat çektiği Vespa standında, içten yanmalı motorlu diğer Vespa modelleri ve merakla beklenen elektrikli Elettrica da ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Türkiye’de temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in yaptığı, İtalya’nın tüm dünyaya scooter çılgınlığını yayan efsane markası Vespa, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motobike İstanbul’da en yeni modellerini sergiledi.

“Özgürlük” temasıyla fuardaki yerini alan Vespa, yeni GTS modelini, standın yıldızı olarak konumlandırdı. Tasarımı ve teknolojisi sürekli geliştirilen Vespa GTS’nin değişmeyen en önemli noktası olarak bu İtalyan ikonunun kendine has kişiliği ve estetik çekiciliği oluşturuyor. Geliştirilmiş süspansiyon ve disk frenlerle donatılmış 12 inç jantlarıyla her yolculuğu özel kılan stili ve konforuyla Vespa GTS, yüksek hızlarda ya da engebeli yüzeylerde bile rahat ve dengeli bir sürüş sağlıyor. Klasik, Süper, Supersport ve Supertech temalarında 14 farklı renk seçeneğinin sunulduğu Vespa GTS, 125 ve 300 cc’lik motor opsiyonlarıyla ve çok sayıda aksesuarıyla bu kültürün parçası olanlara sesleniyor.

Doğan Trend Otomotiv’in fuardaki alanında kendine özel bir alan ayrılan Vespa, GTS modeline ek olarak; Justin Bieber X Vespa, Primavera ve Sprint gibi içten yanmalı motor seçeneklerini de sergiledi. Vespa’nın yalnızca iki tekerlekli mobilitede devrim yaratan değil, aynı zamanda yola canlı ve yeni bir enerji duygusu getiren, elektrikli bir kalbe sahip çağdaş bir sanat eseri olan Elettrica da fuardaki yerini aldı. Elettrica ve Elettrica Red olarak iki versiyonda 45 ve 70 km/s’ye ulaşabilen seçenekleriyle elektrikli mobilitedeki Vespa temsilcisi, markanın geleceğinde önemli bir konuma sahip.


Doğan Trend Otomotiv Hakkında

Doğan Trend Otomotiv Ticaret Hizmet ve Teknoloji A.Ş., Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanlarında faaliyet gösteriyor. 1961 yılında otomotiv ticareti yapmaya başlayan Doğan Grubu’nun 60 yıllık deneyimiyle; bünyesinde Suzuki, Suzuki Marine, Piaggio, Vespa, Motoguzzi, Aprilia, KYMCO, Wallbox, Silence, Gita ve MG gibi markalarının distribütörlüğünü barındırmaktadır. İkinci el ve perakende satış hizmetleri kapsamında suvmarket.com, vespastoreturkey.com ve scootermarket.com markalarıyla sektörde kiralama operasyonları ve e-ticaret alanında varlığını sürdürmeye ve büyümeye