Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

Vestel, Schneider Electric çözümleri ile geleceğe hazırlanıyor

Vestel City Schneider Electric dijital çözümleri ile önümüzdeki dönem içinde gerçekleştireceği genişlemelere şimdiden hazır hale geldi. 

Vestel, Schneider Electric çözümleri ile geleceğe hazırlanıyor

  • Vestel City Schneider Electric dijital çözümleri ile önümüzdeki dönem içinde gerçekleştireceği genişlemelere şimdiden hazır hale geldi. 
  • Schneider Electric EcoStruxure çözüm mimarisi ile fabrika operasyonlarında verimlilik sağlarken, enerji tüketimini de azaltacak.  
  • EcoStruxure Asset Advisor yazılımı ile fabrikanın performansı sürekli olarak takip edilerek olası arızalar henüz oluşmadan önlenebilecek.  

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında uzman Schneider Electric, Avrupa’nın tek alana kurulu en büyük endüstriyel tesislerinden biri olan Vestel City’i gerçek zamanlı izleme ve kontrol sistemleri ile daha verimli hale getirdi.

Vestel City Schneider Electric Power Monitoring Expert ve Power Scada Expert enerji yönetim yazılımlarının yanısıra, KNX Aydınlatma Otomasyonu ve EcoStruxure Asset Advisor varlık yönetim yazılımları ile önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceği genişlemelere şimdiden hazır hale geldi. Vestel’in bina ve fabrika altyapı yönetimlerini birleştiren projede yeni nesil sensör teknolojileri ve yazılımlar ile donatılmış SM6-36 orta gerilim hücreleri ve akıllı alçak gerilim panoları kullanıldı.

Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi Servisler Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Dede yaptığı açıklamada

“EcoStruxure mimarimiz ile Vestel Fabrikası operasyonel verimlilik sağlarken, enerji tüketimi de önemli ölçüde azalacak. Asset Advisor varlık yönetim yazılımları sayesinde fabrika performansının gerçek zamanlı ölçümü sağlanacak ve toplanan veriler ileri seviye algoritmalar ile analiz edilerek, olası arızalar henüz meydana gelmeden tespit edilecek ve önleyici aksiyonlar hemen devreye alınacak” şeklinde konuştu.

Schneider Electric Hakkında

Schneider’ın amacı herkesin enerji ve kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olmak, süreçleri ve sürdürülebilirliği ilişkilendirmektir. Schneider Electric’te biz buna Life Is On diyoruz.

Misyonumuz Sürdürülebilirlik ve Verimlilikte dijital iş ortağınız olmaktır.

Dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla kullanım döngüsünün tamamında dünya lideri süreç ve enerji teknolojilerini, uç nokta – bulut bağlantı ürünlerini, kontrolleri, yazılım ve hizmetleri entegre ediyor; evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve sektörlerde entegre şirket yönetimini mümkün kılıyoruz.

 

Global şirketler arasında en yerel olanıyız. Anlamlı Hedefler, Katılım ve Yetkilendirme değerlerimizi paylaşanlarla iş birliği içinde açık standartları ve ortaklık ekosistemlerini savunuyoruz.

 

www.se.com