Sosyal Medya

Otomobil

Volkswagen T-Roc Nihayet Türkiye’de Satışa Sunuldu, Fiyatı?

Volkswagen'in merakla beklenen kompakt SUV modeli Volkswagen T-Roc Türkiye'de satışa sunuldu. Hangi Donanıma sahip ve fiyatı ne kadar oldu?

Volkswagen’in Yeni Kompakt SUV Modeli  T-Roc Satışa Çıktı

1.5 Benzinli motor seçeneğiyle Volkswagen’in kompakt SUV modeli,  Volkswagen T-Roc Türkiye Pazarına giriş yaptı. Highline donanım paketi ile gelen model Tiguan’ın altından konumlandırıldı ve 195 bin TL fiyatla sunuluyor.

Volkswagen'in Yeni Kompakt SUV Modeli T-Roc Satışa Çıktı

Volkswagen T-Roc 1.5 TSI 150 PS ACT motor seçenekli model de 7 ileri DSG şanzıman bulunuyor. Aracın 250 Nm tork gücü var ve 0-100 km/s hızlanma hızı ise 8.4 saniye. Maksimum hız ise saatte 205 km.

Volkswagen T-Roc 11 Renk Seçeneği Bulunuyor

HIGHLINE donanım paketi ile gelen modelde;

  • Mobil Bağlantı Arayüzü “AppConnect”
  • Dijital Gösterge Paneli “Active Info Display”
  • Yorgunluk Tespit Sistemi “Fatigue Detection”
  • LED Ön Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları
  • 17″ Klumbach Alüminyum Alaşımlı Jantlar

8 inçlik bilgi ve eğlence sistemi, LED ön farlar ve LED gündüz sürüş farları, App Connect mobil bağlantı arayüzü, 17 inç alüminyum alaşım jantlar, elektrikli katlanabilir yan aynalar, dijital gösterge paneli, ön/arka park mesafe sensörleri, 2 bölgeli tam otomatik klima gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Sürüş destek sistemleri tarafında ise, çarpışma hazırlığı, paralel park asistanı, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip asistanı ve yaya algılama özelliğine sahip ön bölge asistanı donanımları bulunuyor.

Renk seçeneklerinde ise 11 farklı gövde ve 4 farklı tavan renk kombinasyonu sunuluyor.

Volkswagen T-Roc Türkiye Satış Fiyatı

  • 192 bin TL satış fiyatı var.

VW