Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

Watsons Türkiye, “Tıkla Gel Al Hemen” uygulamasını başlattı!

Watsons Türkiye’den Online Alışverişlerde Yeni Teslimat Yöntemi:“Tıkla Gel Al Hemen” uygulaması ile satın alınan ürünler 1 saatte mağazada hazır!

Watsons Türkiye “Tıkla Gel Al Hemen” uygulamasını başlattı!

 

Watsons Türkiye’den Online Alışverişlerde Yeni Teslimat Yöntemi:

Tıkla Gel Al Hemen” uygulaması ile satın alınan ürünler 1 saatte mağazada hazır!

 

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakım sektöründe trendlere yön veren ve ilklere imza atan Watsons Türkiye, hayata geçirdiği yeni uygulaması “Tıkla Gel Al Hemen” ile online kanallar üzerinden satın alınan ürünlerin 1 saat içinde istenilen mağazadan teslim alınmasını sağlıyor.

Watsons Türkiye Tıkla Gel Al Hemen

Watsons Türkiye, watsons.com.tr ve Watsons Mobil Uygulaması üzerinden yapılan online alışverişlere yeni bir teslimat yöntemi daha ekledi. Yeni teslimat modeli Tıkla Gel Al Hemen” ile müşterilerine hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimi sunan Watsons Türkiye; ister bir kafede otururken, ister evdeyken, ister iş yerindeyken online’dan yaptığınız alışverişi 1 saat içerisinde istenilen mağazadan teslim alma fırsatı sağlıyor.

 

Yoğun yaşam temposunda, müşterilerinin diledikleri güzellik ve bakım ürünlerine kolayca ulaşabilmesi için sen onlinedan alışverişini yap, ürünlerin 1 saatte mağazada hazır” sloganıyla yeni uygulamasını hayata geçiren Watsons Türkiye, daha hızlı ve etkili bir alışveriş deneyimi sunuyor. Hem kargo süreci ile vakit kaybettirmeyen hem de acil ihtiyaçlar için ideal bir çözüm olarak öne çıkan uygulama, Tüm Türkiye’deki Watsons mağazalarında geçerli.