Sosyal Medya

Android

WhatsApp Windows ve OS X Masaüstü Uygulaması

WhatsApp’ın tıpkı web versiyonundaki gibi telefonunuzla senkronize çalışacak bir masaüstü uygulaması var.

WhatsApp Windows ve Mac kullanıcıları için bir masaüstü uygulaması yayımladı. WhatsApp kullanıcılarının artık kendi Pc’sinde bağlantı kurmasının daha iyi bir yoluna sahip oldu.

Blog Yazısında şunlar yazıldı!

WhatsApp masaüstü uygulamasıyla tanışın

Bugün masaüstü uygulamamızı kullanımınıza sunuyoruz. Bu yeni uygulama, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan, evde veya işte – her zaman ve her yerde – iletişimde kalmanızı sağlamanın yeni bir yolu. WhatsApp Web’de olduğu gibi masaüstü uygulamamız da telefonunuzun bir uzantısıdır: uygulama cep telefonunuzdaki sohbet ve mesajları yansıtır.

Yeni masaüstü uygulaması Windows8+ ve Mac OS 10.9+ işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda, cep telefonunuzla eşleşmiş olarak çalışır. Uygulama bilgisayarınızın masaüstünde çalıştığı için masaüstü bildirimleri, daha iyi klavye kısaltmaları ve daha da fazla yeni özelliğe sahip olursunuz.

Uygulamayı indirmek için bilgisayarınızın internet tarayıcısından https://www.whatsapp.com/download adresine gidin. Sonra uygulamayı açın ve cep telefonunuzdaki WhatsApp uygulamasında Ayarlar’ın altında WhatsApp Web’e giderek QR kodunu tarayın.

Tıpkı WhatsApp Web’de olduğu gibi, yeni masaüstü uygulaması sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla cep telefonunuzu cebinizden çıkartmadan mesajlaşabilirsiniz.

Screen Shot 2016-05-11 at 10.04.50

Peki Hangi sistemler Kullanabilecek?

Windows 8 ve daha yukarısı ile OS x 10.9 ve yukarısı.

WhatsApp Blog