Sosyal Medya

Genel

Windows Phone İçin Cut the Rope 2 Yayınlandı

Google Play ve App Store üzerinde bir yılın üzerinde bir süre geçirmesinin ardından, popüler Cut the Rope 2 oyunu artık Windows Phone Store'a da girişini gerçekleştirdi.


Popüler oyun nihayet Windows Phone için yayınlandı. iOS ve Android için 1 yıl önce yayınlanmıştı.

Google Play ve App Store üzerinde bir yılın üzerinde bir süre geçirmesinin ardından, popüler Cut the Rope 2 oyunu artık Windows Phone Store’a da girişini gerçekleştirdi. Oyun bedava olarak sunulmakta ama uygulama içi satın alımlara izin vermekte.

Cut the Rope 2, sevimli Om Nom’un şeker takibinde yaşadığı maceraları takip ediyor. Bu kez maceralar sevimli kahramanımızı “yeşil ormanlara, meşgul şehirlere, hurdalıklara ve yeraltı tünellerine” götürüyor. Ayrıca “Nommies” ile karşılaşan Om Nom, bazı yardımlar da alıyor. Cut the Rope geliştiricileri ZeptoLab’in söylediğine göre, bu yeni oyunca bazı yeni özellikler de bulunmakta. Bu özelliklerin arasında 6 yeni karakter, interaktif harita aracılığı ile keşfedilecek yeni alanlar, övünmenizi sağlayacak yeni şapkalar, Om Nom için yeni grafiklere, seslere ve oyun elementlerine sahip yeni maceralar ve yeni görevler gibi…

Oyun, Google Play Store üzerinde bulunduğu süre içerisinde, 50 milyon indirme ve 4.2 yıldız değerlendirmesine ulaşmış durumda.

Windows Phone kullanıcıları için iyi haber ise, oyunun düşük bellekli cihazları da destekliyor olması. Ancak daha önceki sürümün aksine, Xbox markasını içermiyor…