Sosyal Medya

Oyun Dünyası

Woflteam’de hile satışı yapan şahıs hapis cezasına çarptırıldı!

Türkiye’de en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Wolfteam, websitesinde Wolfteam hilesi satışı yapan kişi hakkında uzun süredir yürüttüğü hukuki süreci kazandı ve söz konusu şahıs hapis cezasına çarptırıldı.

Wolfteam’de Hileye Geçit Yok

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunlarından Woflteam’de hile satışı yapan şahıs hapis cezasına çarptırıldı.

Aksiyon ve savaş oyunu  olan ve Joygame tarafından yayınlanan Wolfteam, oyuncularına adil bir oyun deneyimi yaşatmak ve hilelerle başa çıkmak için etkin bir şekilde mücadele ediyor. Türkiye’de en çok oynanan FPS oyunlarından biri olan Wolfteam, websitesinde Wolfteam hilesi satışı yapan kişi hakkında uzun süredir yürüttüğü hukuki süreci kazandı ve söz konusu şahıs hapis cezasına çarptırıldı.

Netmarble Turkey Division Direktörü Cem Köne konuya ilişkin olarak “Hile konusu gerçekten mücadele gerektiren bir konu. Bununla ilgili Wolfteam ekibinin içerisinde özel bir ekibimiz var, bu ekip ile sürekli olarak oyunun hile gözlemlerini, testlerini ve raporlamasını yapıyoruz. Bu noktada oyuncularımızın da bize geri bildirimleri keyifli bir oyun ortamı sunabilmemiz adına çok önemli. Bu gibi hileleri tespit eder etmez engellemek ve bir daha yaşanmamasını sağlamak adına her türlü girişimi başlatıyoruz” dedi.

Netmarble Turkey Hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000’den fazla çalışanı ile Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam’a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City’ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı BigHit Entertainmenta en büyük hissedar olan Netmarble, Asyanın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asyanın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.