Sosyal Medya

Eğitim

Xpoda, Şirketlere No Code Developer Kadrosu Oluşturuyor

Sektöre kazandırdığı kodsuz yazılım ve sunduğu eğitimlerle tanınan Xpoda, şirket ihtiyaçlarına özel olarak oluşturduğu ekosistemler ve öne çıkardığı kariyer fırsatları ile firmaların ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım taleplerine hızlı çözümler sunuyor.

Xpoda, Şirketlere No Code Developer Kadrosu Oluşturuyor

 

Sektöre kazandırdığı kodsuz yazılım ve sunduğu eğitimlerle tanınan Xpoda, şirket ihtiyaçlarına özel olarak oluşturduğu ekosistemler ve öne çıkardığı kariyer fırsatları ile firmaların ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım taleplerine hızlı çözümler sunuyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük No Code & Low Code Platform geliştiricisi Xpoda, sunduğu kariyer fırsatları ile kodsuz yazılım alanında hizmet verdikleri şirketlerin ekosistemini daha da güçlendirmeyi hedefliyor. 2012 yılından bu yana No Code Low Code teknolojisine yatırımlarını sürdüren Xpoda, bu alanda sunduğu eğitimleri tamamlayan genç yazılımcı adayları ile birçok firmanın yazılım taleplerine hızlı çözümler sunuyor.

Sektöre doğrudan etki eden özel ekosistemi ile öne çıkan Xpoda, Xpoda Akademide sundukları eğitimlerini başarı ile tamamlayan No Code Developer’lar sayesinde Amerika, Hollanda ve Türkiye’de birçok global firmaya hızlı yazılım çözümleri ile hizmet veriyor.

 

Xpoda Akademi, “No Code Developer” eğitimleri ile öne çıkıyor

Son yıllarda giderek artan yazılım talebine karşın oluşturdukları yeni sistemler ile kusursuz ve son derece hızlı çözümler sunan Xpoda, online olarak sunduğu eğitimler ile her sektörün en büyük ihtiyacı konumunda olan yetkin yazılımcı sorununu çözmeyi hedefliyor. Xpoda, web sitesinde yer alan ve ücretsiz olarak sunulan No Code Intern Training ile bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkese No Code Developer olma yolunda ilk adımı atmalarını sağlıyor.

İlk eğitimin ardından sunulan No Code Developer Certification ile yazılımcı olmanın ilk adımı tamamlandıktan sonra adaylar dilerlerse Senior No Code Certification programları ile kendilerini geliştirmeye devam edebiliyorlar. Eğitimleri tamamlayarak No Code Developer yetkinliği kazanan adaylar ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş kadrolarda çalışma fırsatına erişebiliyorlar.

Xpoda, “No Code Developer” olma imkânı sunuyor

Xpoda İş Geliştirme Yöneticisi İlayda Alay “2012 yılından bu yana No Code Low Code teknolojisine olan yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin yanı sıra Amerika ve Hollanda’da da hizmetlerimize devam ederken İngiltere pazarında da adım atmaya hazırlanıyoruz. Xpoda olarak sunduğumuz hızlı çözümler ile geniş zamanlara yayılan ve kapsamlı iş süreçlerine doğrudan ve çok hızlı bir şekilde etki edebiliyoruz” dedi.

Hizmet sundukları firmaların kendi No Code Developer kadrolarını da oluşturduğunu belirten Alay, “Xpoda geliştiricisi, yani bir No Code Developer olmak isterseniz ya da zaten bir yazılımcıysanız ve bu işi hızlandırmak, daha fazla proje geliştirmek istiyorsanız, Xpoda ekosisteminin içerisinde yer almanız mümkün. Xpoda kullanan önemli firmalar kendi bünyelerinde “No Code Developer” kadrosu oluşturuyorlar. Aynı şekilde Xpoda iş ortakları da müşterilerine çözüm üretirken No Code Developer arkadaşlarımızdan oluşan ekiplerle çalışıyorlar. No Code Developer olmanın ilk adımı olan eğitimlere akademi.xpoda.com adresinden ulaşabilirsiniz” dedi.