Sosyal Medya

Otomobil

Yeni Range Rover Sport Dünya Lansmanı için Geri Sayım Başladı

Borusan Otomotiv'in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover, Range Rover ailesinin adrenalin yüklü en dinamik üyesi Range Rover Sport'un 3. neslini, 10 Mayıs’ta gerçekleşecek dünya lansmanı ile tüm dünyaya tanıtacak. 

Yeni Range Rover Sport Dünya Lansmanı için Geri Sayım Başladı

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Land Rover, Range Rover ailesinin adrenalin yüklü en dinamik üyesi Range Rover Sport’un 3. neslini, 10 Mayıs’ta gerçekleşecek dünya lansmanı ile tüm dünyaya tanıtacak. 

Üretildiği ilk günden bu yana lüks SUV sınıfının standartlarını belirleyen Range Rover Sport, modern tasarım anlayışı, sınırların ötesine geçmekteki kararlılığı ile her neslinde sportiflik ve lüksü birleştirmeyi başardı.

Yeni Range Rover Sport Dünya Lansmanı

Bir kez daha Range Rover Sport, bu defa tamamen yenilenen modern tasarımı, yalın çizgileri ve performanstan ödün vermeyen gücü ile eşsiz bir birleşim sunuyor.

Yeni Range Rover Sport Dünya Lansmanı

Pikes Peak’te rekor kıran dağ tırmanışı, Rubülhali Çölü (Empty Quarter) geçişi ve 999 basamaklı Heaven’s Gate merdiven tırmanışı ile akıllarda yer eden Range Rover Sport’un 3. nesli ile tanışmak için 10 Mayıs Salı günü Türkiye saatiyle 21:00’da Land Rover Türkiye web sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacak dünya lansmanına katılımınızdan mutluluk duyacağız.

Yeni Range Rover Sport Dünya Lansmanı

Canlı Yayınlanacak Dünya Lansmanı için: https://www.landrover.com.tr/new-range-rover-sport

Yeni Range Rover Sport Youtube Playlist

 

Land Rover Türkiye Sosyal medya hesapları;

  • Facebook:          facebook.com/LandRoverTurkiye
  • Twitter:              twitter.com/LandRover_TR
  • Instagram:         instagram.com/landroverturkiye/
  • LinkedIn:            linkedin.com/company/jaguar-land-rover-turkiye 
  • Youtube:            youtube.com/landroverturkiye