Sosyal Medya

Akıllı/Smart Cihazlar

Yeni Samsung Galaxy Watch 2018, Kendi Web Sitesinden Sızdı

Yeni Samsung Galaxy Watch 2018, Kendi Web Sitesinden Sızdı. 42 mm ve Galaxy S3 Classic Benzeri yeni model şirketin kendi web sitesinden sızdı. Ancak Samsung'un yaklaşan yeni akıllı saati için daha fazla renk seçeneği bekliyoruz.

Samsung Galaxy Watch 2018 Yanlışlıkla Şirketin Kendi Web Sitesinde Ortaya Çıktı.

Yeni Samsung Galaxy Watch, Kendi Web Sitesinden Sızdı. Doğruyu söylemek gerekirse Samsung’un yaklaşan yeni akıllı saati için daha fazla renk seçeneği bekliyoruz.

Samsung’un 9 Ağustos’da düzenleyeceği Unpacked 2018 etkinliği öncesi duyuracağı yeni modeller arasında yeni bir Galaxy Watch olacağına dair fazlasıyla ipuçları ortaya çıkmıştı. Ancak bu durum artık bir anlamda netleşti. CNET ve Twitter kullanıcısı @sugabeticme, Samsung’un kendi sitesinde bulunan ve yeni Galaxy Watch için olduğu görülen bir ürün listesi buldu.

Bağlantı ziyaretçileri ölü bir sayfaya yönlendiriyor; ancak hem saatin görüntüsü gösteriliyor hem de 42 mm ve altın kasa seçeneklerinin olacağı söyleniyor.

Yeni Galaxy Watch Tasarımına bakarak Samsung’un radikal bir değişikliğe gitmiyor. En azından bu yeni özel model Gear S3 Classic‘e benziyor.

Samsung 9 Ağustos’ta Galaxy Note 9’u da duyuracağı etkinlikte mevcut Galaxy S3 üzerine ne gibi yenilikler koyduğunu göstereceğine inanılıyor. Fonksiyonel yükseltmeler beklemeyebilir. Tasarım konusu çok radikal olmayabilir.

Eğer fiyat ile birlikte S3 üzerine yapılmış anlamlı iyileştirmeler olursa cazip gelebilir.

CNET