Sosyal Medya

Otomobil

Zarif ve ayrıcalıklı: Panamera Platinum Edition

Porsche, dört kapılı spor otomobili Panamera’nın Platinum Edition adını verdiği özel serisini pazara sunuyor.

Zarif ve ayrıcalıklı: Panamera Platinum Edition

Porsche, dört kapılı spor otomobili Panamera’nın Platinum Edition adını verdiği özel serisini pazara sunuyor. İç ve dış tasarımındaki zarif ve özel detaylarla rafine bir Porsche deneyimi sunacak Panamera Platinum Edition modelinde birçok opsiyonel donanım standart olarak yer alıyor. Serinin dünya prömiyeri 17 Kasım’da Los Angeles Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek.

Porsche, Panamera’nın Platinum Edition özel bir versiyonunu pazara sunmaya hazırlanıyor. 17 Kasım’da Los Angeles Otomobil Fuarı’nda düzenlenecek dünya prömiyeriyle tanıtılacak modelin Ocak 2022’nin sonunda satışa sunulması planlanıyor.

Sürüşü kolaylaştıran ve konforu artıran birçok teknoloji Platinum Edition’da standart olarak yer alıyor.

Bunlar arasında Porsche Aktif Süspansiyon Yönetimi (PASM) bulunan adaptif havalı süspansiyon, otomatik karartmalı dış aynalar, Porsche Dynamic Light System Plus’a (PDLS Plus) sahip LED matris ana farlar, panoramik cam tavan, geri görüş kameralı Park Assist ve hibrit modellerde 7,2 kW şarj gücü sağlayan yerleşik bir AC şarj cihazı bulunuyor.

Platinum boyalı 21 inç Exclusive Design Sport jantlar, siyah spor egzoz uçları, karartılmış camlar, siyah (parlak) yan cam çerçeveleri ve Exclusive Design stop lambaları otomobilin dinamik zarafetini gözler önüne seriyor.

Panamera Platinum Edition, özel platin renkli detaylarıyla dışarıdan kolaylıkla ayırt edilebiliyor: ön tekerleklerin arkasındaki hava çıkış çıtaları, arkada Porsche logosu ve model ismi ile hibrit modellerde, yan kısımda ‘e-hybrid’ logosu. Ayrıca, 20 inç Platinum Panamera Style jantlar da opsiyonel olarak sunuluyor.

İç mekanda lüks donanımlar

İç tasarımda da lüks donanımlar görülmeye devam ediyor: GT spor direksiyon simidi ve hıza duyarlı direksiyon, şerit değiştirme asistanı, konforlu erişim özellikli yumuşak kapanan kapılar, hafıza paketli 14 yönlü elektrikli ayarlanabilir konforlu ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar, BOSE® Surround Ses sistemi, siyah renkli işlemeli alüminyum iç mekan paketi ve koltuk başlıklarında Porsche arması. Buna ek olarak, iç mekanda ayırt edici özellikler ön plana çıkıyor: kapı eşiği korumalarında siyah renkte işlemeli alüminyum kullanılırken, Platinum Edition logosu da göze çarpıyor. Ayrıca, tüm Platinum Edition modellerinde gösterge panelinde bir analog saat standart olarak bulunuyor.

https://youtu.be/5iI9ROgb-8o