Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

23 Nisan’da Amazon Türkiye çocuklara emanet!

Amazon.com.tr, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutluyor. Kitap, oyuncak, elektronik, moda gibi kategorilerde indirimler sunmanın yanı sıra bu özel günde sitesini ve Instagram hesabını da çocuklara devredecek olan Amazon Türkiye, 23 Nisan günü seçili ürünlerden sipariş veren tüm Amazon müşterilerine Can Yayınları'nın Mundi Çocuk Klasikleri serisi içerisinde yer alan 5 çocuk kitabından birini de hediye edecek.

23 Nisan’da Amazon Türkiye çocuklara emanet!

Amazon.com.tr, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutluyor. Kitap, oyuncak, elektronik, moda gibi kategorilerde indirimler sunmanın yanı sıra bu özel günde sitesini ve Instagram hesabını da çocuklara devredecek olan Amazon Türkiye, 23 Nisan günü seçili ürünlerden sipariş veren tüm Amazon müşterilerine Can Yayınları’nın Mundi Çocuk Klasikleri serisi içerisinde yer alan 5 çocuk kitabından birini de hediye edecek.

Bu 23 Nisan’da Amazon Türkiye’yi ziyaret eden herkes neşeyle dolacak. 23 Nisan coşkusunu Amazon Türkiye Instagram hesabını çocuklara devrederek yaşatacak olan Amazon, müthiş indirimler ve sürpriz hediyeler ile bu özel günde çocukları gülümsetecek. Amazon Türkiye aynı zamanda Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na verdiği destekle de Darüşşafaka’nın “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuna katkı sağlayacak.

Çocuklara ilham olacak klasikler Amazon Türkiye müşterilerine hediye

23 Nisan günü seçili ürünlerden sipariş veren tüm Amazon müşterilerini, Can Yayınları’nın Mundi Çocuk Klasikleri serisi içerisinde yer alan bir kitap hediyesi bekliyor. Hem çocukları hem de kitapseverleri sevindirecek bu hediyeler içerisinde her yaştan okurun hayranlıkla okuduğu Alice Harikalar Diyarında, yayımlandığı ilk yirmi yıl içinde dünya çapında bir milyondan fazla okura ulaşan, filmlere, oyunlara ve müzikallere uyarlanan Bir Kayıkta Üç Kafadar, on beş çocuğun bir gemideki inanılmaz mücadelesini konu alan İki Yıl Okul Tatili, maceraları ile çocuklara ilham veren Robin Hood, insanlarla hayvanlar arasındaki kopmaz bağı gözler önüne seren unutulmaz klasik Siyah İnci bulunuyor.

Çocuk ürünlerinde müthiş indirimler

Amazon Türkiye bu kitap hediyelerinin yanı sıra 23 Nisan günü sona erecek; oyuncak, giyim, kitap, kırtasiye, elektronik ve gıda kategorindeki seçili ürünlerde de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Siz de fırsat ürünlerinden sipariş vererek çocuklarınızı sevindirebilir ve bu ürünlerin yanında hediye edilecek kitabı bir çocuğa armağan ederek bu özel gününde onu mutlu edebilirsiniz.

Amazon.com.tr ve Amazon Türkiye Instagram hesabı çocukların dokunuşu ile renkleniyor

Amazon.com.tr 23 Nisan’da çocukların dokunuşlarıyla rengarenk ve farklı bir boyuta da taşınacak. Amazon Türkiye, aynı zamanda Instagram hesabını 23 Nisan günü farklı yaşlardan çocuklara devrederek takipçilerini eğlenceli içeriklerle gülümsetecek.

Amazon Türkiye Ülke Müdürü Richard Marriott, 23 Nisan’a özel hayata geçirdikleri etkinlikler hakkında şunları söyledi:

“Amazon Türkiye olarak bu yıl 23 Nisan, bizim heyecanla beklediğimiz bir gün oldu. Bu özel günü ilgili kategorilerde indirimler sunarak, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulamamız üzerinden seçili ürünlerde sipariş veren herkese bir çocuk kitabı hediye ederek ve Darüşşafaka’nın eğitimde fırsat eşitliği misyonuna katkı sağlayarak kutluyoruz. Ek olarak Instagram hesabımızı da o gün Kemal (2,5), Doruk (7), Simla (11), Miray (6), İpek (7), Doğa (6) ve Nil (8)’e devredecek ve 23 Nisan’ı kendi gözlerinden bizlerle paylaşmalarını isteyeceğiz. Yaptığımız farklı etkinliklerle bu anlamlı günde çocuklarımızın sevincine ortak olacağımız için çok mutluyuz. Tüm çocukların Çocuk Bayramı’nı bir kez daha kutluyorum.”

Amazon.com.tr’nin çocuk kategorisi ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlarından bazıları şunlar: