Sosyal Medya

Donanım

8TB Seagate Game Drive Hub, Xbox Deponuzu Sekize Katlayın

8TB Seagate Game Drive Hub, Xbox Deponuzu Sekize Katlayın. Xbox One ve PS4 Uyumlu Yeni Harici Sabit Disk Sürücü ile 8TB kullanma imkanı GELDİ

8TB Seagate Game Drive Hub, Xbox Deponuzu Sekize Katlayın

8TB Seagate Game Drive Hub sayesinde eski oyunlarını silmek zorunda kalmazsınız!

Xbox depolama biriminizi bu yeni Seagate sabit disk sürücüsü ile sekize katlayabilirsiniz. Eski oyunlarınızı silmek zorunda kalmayın.

Hem PS4 hem de Xbox One’da en az 500 GB depolama alanı bulunuyor; bu, kurulu olan her oyunun tipik olarak 40 ila 50 gigabayta kadar olduğunu fark edinceye kadar size devasa görünüyor. Ağustos 2015’te sabit disk üreticisi Seagate, Xbox 360 ve Xbox One için özel olarak tasarlanan 2 TB harici HDD‘yi piyasaya sürdü.
Bugün ise Seagate, bu alanı 8 TB’a yükselten yeni bir sürümünü açıkladı. Bu yeni sürüm Microsoft tarafından bugün duyurulan XBox One X ve Microsoft’un mevcut tümleşik konsolunun her sürümüyle uygun çalışmayı vaat ediyor.
Game Drive Hub – Oyun Sürücü Merkezi  adı verilen cihaz ön tarafa bakan iki USB 3.0 portuna sahip. Böylece Oyun oynanırken diğer cihazlar şarj edilebiliyor. Oldukça kullanışlı görünen cihaz üzerine takılı konsoldan muhtemelen oynanabiliyor.
Ve Xbox’ın Netflix tarzı Game Pass abonelik hizmetinden indirebileceğiniz tüm oyunlar ve geriye dönük olarak uyumlu tüm oyunları depolamak için bu alanlara ihtiyacınız olabilir. Özellik yeni XBox One X ile gelecek uyumlu oyunlar daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyarsa 8TB Game Drive Hub sizin için ilaç gibi bir çözüm olabilir.

8TB Game Drive Hub Satış Fiyatı?

8TB Oyun Sürücü Merkezinin satış fiyatı 200$. Bu ayın sonunsa satışa sunulacağını da belirtelim.
8TB Seagate Game Drive Hub, Xbox Deponuzu Sekize Katlayın