Sosyal Medya

Güncel Teknoloji

AB, Cryptocurrency ve Blockchain’in Geleceği Konusunda ‘AMA’ Düzenliyor!

AB, Kripto Para ve Blockchain'in Geleceği Konusunda 'AMA' Düzenliyor. Ask Me AnyThing Etkinliğinde Kripto Para ve Blockchain Teknolojileri Konusunda AB'nin Ne Düşündüğünü Sormak için bu son fırsat olabilir.

Avrupa Birliği “Ask me Anything” (AMA) Etkinliğine Ev Sahipliği Yapıyor.

AB, Cryptocurrency ve Blockchain’in Geleceğine Konusunda ‘AMA’ Düzenliyor! Bu Avrupa Birliği’nden Bitcoin için planlarını sorma şansı.

Cryptocurrency yönetmeliği konusundaki tartışmalar tüm hızıyla ve hararetiyle devam ederken; EU Blockchain Observatory and Forum, sektörün geleceği hakkındaki sorularınızı cevaplamak için özel bir “Bana Her Şeyi Sor” (AMA) oturumuna ev sahipliği yapmaya karar verdi.

EU Blockchain Observatory and Forum, web sitesinde yaptığı duyuruda, 18 Haziran’da 6PM’de (CEST) kripto para birimi alanındaki en acil sorunların bazılarını tartışmak için 90 dakika ayıracağını söyledi. Diğer şeylerin yanı sıra, duyuruda oturumun blok zincir teknolojisinin temelleri, kullanım durumları ve önümüzdeki yıllarda neler beklenmesi gerektiği üzerinde durulacağı belirtiliyor.

 

AB Blockchain, GDPR – Kişisel Verilerin Korunması – geçiş döneminde bu yeni teknolojiye yaklaşmanın en iyi yollarını bulmak için bir dizi atölye ve panel tartışmasına ev sahipliği yapıyor. Organizasyon, Hard Fork’a atölyelerden gelen materyallerin web sitesinde “birkaç hafta içinde” yayınlanacağını, ancak kayıtların YouTube kanallarında zaten mevcut olduğunu söyledi.

The EU Blockchain Observatory and Forum‘u Avrupa blockchain ekosisteminin ilerlemesini ve gelişimini hızlandırmak için Şubat ayında yani bu yılın başlarında başlatıldı. Bu girişim, 2020 yılına kadar blok zinciri tekniğine 340 milyon € yatırım planlarının bir parçası olarak Avrupa Komisyonu ve Avrupa Parlamentosu tarafından kuruldu.

AMA’ya katılmakla ilgilenen herkes soruları Twitter’da The EU Blockchain Observatory and Forum‘a iletmek için; @UUBlockchain ile birlikte #AMAblockchain hashtag’ini kullanabilir.

Bitmedi Ayrıca, kuruluşun 18 Haziran’da (CEST) 6 Haziran’da sorularınızı yanıtlayacağı YouTube Canlı Yayın Akışını Buradan İzleyebilirsiniz.