Sosyal Medya

Otomobil

Aktif Bank ile Otomerkezi.net güçlerini birleştirdi

Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay ile Otomerkezi.net önemli bir iş birliğine imza attı. N Kolay, Otomerkezi.net bayilerinde yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranıyla anında kredi fırsatı sunacak.

Aktif Bank ile Otomerkezi.net güçlerini birleştirdi

Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay ile Otomerkezi.net önemli bir iş birliğine imza attı. N Kolay, Otomerkezi.net bayilerinde yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranıyla anında kredi fırsatı sunacak. Aktif Bank Perakende Bankacılık Grup Başkanı Pınar Yılmaz, “Dijital yaklaşımlarımız ışığında teknoloji yatırımlarımız ve güçlü ortaklıklarımız ile tüketicilerin krediye ulaşmalarını kolaylaştırıyoruz” dedi. Otomerkezi.net Ceo’su Muhammed Ali Karakaş, “Nihai tüketici için araç sahibi olmayı mümkün kılmak adına çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank ile ikinci el otomobil piyasasının öncü kuruluşu Otomerkezi.net iş birliğine gitti. Yapılan anlaşma ile Aktif Bank’ın dijital bankası N Kolay, anlaşmalı Otomerkezi.net bayilerinde tüketicilere yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranıyla anında kredi imkanı sunacak. Artık müşteriler, Otomerkezi.net bayilerinde beğendikleri ikinci el otomobile sadece birkaç dakika içinde tamamlanan dijital başvuru süreci ile kredi alabilecek ve kolayca sahip olabilecek. Ayrıca N Kolay’dan kredi kullananlara Shell’den 500 TL değerinde hediye kartı da armağan edilecek.

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş - Aktif Bank Perakende Bankacılık Grup Başkanı Pınar Yılmaz

Pınar Yılmaz: Deneyimimizi sektör ile bir araya getiriyoruz

Aktif Bank’ın kendine özgü iş modeli ve güçlü dijital altyapısı ile perakende sektöründe öncü bir rol üstlendiğini belirten Aktif Bank Perakende Bankacılık Grup Başkanı Pınar Yılmaz,

“Aktif Bank olarak 7/24 online, veriye dayalı analitik çalışmalar ile kredi başvuru değerlendirmesi, dijital evrak süreci, yüksek onay oranları ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak tasarladığımız ürünlerimiz ile tüketicilerin krediye ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Sektörün güçlü oyuncularıyla yaptığımız anlaşmalar da sağlıklı büyümemizi sürdürülebilir kılıyor. Sahip olduğumuz deneyimimizi ve N Kolay’ın müşteri odaklı, hayatı kolaylaştıran dijital çözümlerini, Otomerkezi.net’in sektörde sunduğu ikinci el otomobil portföyü ile birleştirerek iş birliğimizi daha da geliştireceğimize inanıyoruz” ifadesini kullandı.

Karakaş: N Kolay ile yaptığımız iş birliğinden mutluluk duyuyoruz

Otomerkezi.net CEO’su Muhammed Ali Karakaş ise “Nihai tüketici için araç sahibi olmayı mümkün kılmak adına çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. N Kolay ile yaptığımız iş birliği ile de tüketici finansmanı tarafında önemli bir anlaşmaya imza attığımız için mutluluk duyuyoruz” ifadesini kullandı.