Sosyal Medya

Android

Android’de Sürpriz Gelişmeler Var

etkinlik çerçevesinde Google Android Ürün Başkan Yardımcısı Caesar Sengupta yer alması ile beraber, basına ve kullanıcılara özel açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Andorid Day Etkinliği Yarın Başlıyor

Hayatımızı kolaylaştıran teknoloji hayatımızın her köşesinde iyiden iyiye kendini belli etmeye devam ediyor. Kullanıcıların birçok alanında işimizi kolaylaştıran yenilikler tüm hızlı ile hayatımıza girmeye devam ediyor.

Türkiye’de fazlasıyla kullanılan ve tercih edilen mobil işletim sistemi için beklenilen sürpriz haber Google tarafından gün yüzüne çıkıyor. Kullanıcılara birçok yenilik sunacak olan mobil işletim sistemi Android için ülkemizde yer almayan son derece yaralı servisler ile gündeme gelmesi beklentiler arasında.

Andorid Day Etkinliği

Kullanıcıları tarafından yoğun bir ilgi gösterilen mobil işletim sistemci Android, hakkında kullanıcıları tarafından merak konusu olan söz konusu olan her şey Türkiye’de gerçekleşecek olan özel açılım Android Day adında gerçekleşecek olan etkinlik yarın itibari ile başlıyor.

Yarın gerçekleşmesi beklenen etkinlik çerçevesinde Google Android Ürün Başkan Yardımcısı Caesar Sengupta yer alması ile beraber, basına ve kullanıcılara özel açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Yapılan etkinlik çerçevesinde özellikle Türkiye’deki Android kullanıcılarını sevindirecek olan özel haberlerin paylaşılacağı, Türkiye kapsamında yer alan henüz hiçbir şekilde gerçekleşmemiş, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak olan yeni uygulamaların yer alacağı yetkili kişiler tarafından verilen bilgilerin arasında yer alıyor.

Yapılacak olan etkinlik kapsamında hayatı kolaylaştıracak projelerin yer alması beklentisinin yanı sıra Google Now, veya Google sesli Navigasyon özelliklerinin bulunması ve kullanıcılara özel olarak açılması gibi sürprizlerde beklentilerin arasında fazlasıyla yer alıyor.