Sosyal Medya

Kripto Para

Antalyaspor Token Arzı Bitexen’de Başladı

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00 itibarıyla AKREP Token ön satışı başladı. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token AKREP Token’ın 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te başlayan ön satışlar,   6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecektir.  

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te Antalyaspor’un AKREP Token’ını  arz edecek. 

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00 itibarıyla AKREP Token ön satışı başladı. Serbest piyasada fiyatlanan taraftar token AKREP Token’ın 18 Ekim Pazartesi günü saat 13.00’te başlayan ön satışlar,   6 ve 12 ay kilitli kalma ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştirilecektir.

Kemal Cenk Erdem: “Futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz”

Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Forma göğüs sponsoru olduğumuz Antalyaspor ile AKREP Token’ı arz etmekten mutluyuz. Bitexen olarak Antalyaspor taraftarlarının ve Antalyaspor Kulübü’nün taraftar token’lara gösterdikleri büyük ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederiz. Geçtiğimiz ay hayata geçirdiğimiz sponsorluk anlaşmamızı, bu iş birliğimizle büyütmekten mutluyuz. Kripto para ve blokzincir sektörünün liderleri arasında yer alan Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.”