Sosyal Medya

iPhone

Apple WWDC Etkinliği Nasıl İzlenir?

Apple'ın 8 Haziran tarihinde başlayacak WWDC etkinliği açılışı canlı yayınlanacak. iOS 9 ve OS X 10.11'in tanıtılacağı etkinliğin canlı yayınını haberimizdeki yöntemlerle izleyebilirsiniz.

Apple’ın 8 Haziran tarihinde başlayacak WWDC etkinliği açılışı canlı yayınlanacak. iOS 9 ve OS X 10.11’in tanıtılacağı etkinliğin canlı yayınını haberimizdeki yöntemlerle izleyebilirsiniz.

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS ve masaüstü işletim sistemi OS X’in yeni sürümlerinin tanıtacağı WWDC 2015 etkinliğinin açılışı yaklaştıkça heyecan artıyor. Kullanıcılar yeni sürümlerdeki gelişmeleri merak ederken, Apple’dan sevindirici bir haber geldi.

Apple TV’deki yerini aldı

Yapılan açıklama, WWDC açılış etkinliğinin canlı olarak yayınlanacağı yönünde. Apple TV etkinlik kanalına şimdiden gerekli bağlantı eklenmiş durumda. 8 Haziran Pazartesi günü San Francisco Moscone Center’da gerçekleşecek etkinlik Türkiye saati ile 20.00’de başlayacak.

wwdc2015keynote

Apple.com’dan da izlenebilecek mi?

Etkinlik canlı yayını Apple TV’de yerini almasına rağmen Apple resmi sitesine henüz eklenmiş durumda değil. 9to5mac sitesinin bilgilerine göre, sayfa henüz güncellenmemiş olsa da, önceki etkinliklerde olduğu gibi site üzerinden de yayın yapılacak ve iOS ya da Mac cihazlar ile izlenebilecek. Daha önceki bir etkinlikte Windows kullanıcılarının da iTunes üzerinden canlı video akışını izlemesine izin veren Apple’ın bu defa ne yapacağı merak ediliyor. Bakalım WWDC’de bizleri nasıl sürprizler bekliyor.