Sosyal Medya

Donanım

ASUS, “Haydi Birlikte PC Toplayalım” etkinliğini duyurdu

ASUS, oyun ve sistem toplama topluluklarını kucaklayan “Haydi Birlikte PC Toplayalım” bilgisayar toplama etkinliğini duyurdu.

ASUS, “Haydi Birlikte PC Toplayalım etkinliğini duyurdu

Bu yeni etkinlik, oyun ve sistem toplama topluluklarını kılavuzlar, videolar ve hediyelerle destekliyor

ASUS, oyun ve sistem toplama topluluklarını kucaklayan “Haydi Birlikte PC Toplayalım” bilgisayar toplama etkinliğini duyurdu. Toplama sistemler, ASUS’un 30 yılı aşkın zaman önce piyasaya çıkardığı ilk anakart modellerinden bu yana ASUS DNA’sının önemli bir parçası oldu. ASUS, günümüzde kullanıcıların kendi sistemlerini kurmaları için gereken bileşenlerin büyük bir çoğunluğunu üretiyor. Eşsiz tasarımlar ve yenilikçi özelliklerle PC oyuncularına, tasarımcılara, sistem toplayanlara, mod yapanlara ve uzman kullanıcılara hitap eden ürünler geliştiriyor.

Asus haydi pc toplayalım etkinliği

Haydi Birlikte PC Toplayalım etkinliği; ASUS ekibinin, profesyonel e-spor oyuncusu Bugha’nın, Designs by IFR’nin ve daha fazlasının hazırladığı ilham veren eğitim videoları ve kılavuzlarıyla her tür kullanıcıya hitap ediyor. Yetenekli sistem toplayıcıları ve mevcut sistemlerini geliştirmek isteyen kullanıcılar yeni ASUS PC DIY yapılandırıcısıyla ilk adımı atıp kendi ihtiyaçlarına uygun bilgisayarı toplamaya başlayabiliyor.

Etkinliğe ASUS PC DIY sayfasından ulaşılabiliyor.