Sosyal Medya

Mobil Uygulamalar

AYEDAŞ 186, Konum ve Fotoğraf Paylaşarak Elektrik Arızası Bildirebilirsiniz

AYEDAŞ 186, Konum ve Fotoğraf Paylaşarak Elektrik Arızası Bildirebilirsiniz. AYEDAŞ 186 Mobil Uygulaması Yenilendi

AYEDAŞ 186 Mobil Uygulaması Yenilendi

Tümüyle yenilenen AYEDAŞ 186 Mobil Uygulamasıyla Konum ve Fotoğraf Paylaşarak Elektrik Arızası Bildirebilirsiniz.

Sektöre getirdiği yeniliklerle müşterilerine dijital platformlarda da en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen AYEDAŞ, Mobil 186 uygulamasını tümüyle yeniledi. Uygulamanın güncellenen versiyonu ile müşteriler, konum ve fotoğraf paylaşarak arıza kaydı oluşturabiliyor, planlı kesintiler hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyor ve birçok farklı kategoriden talep açabiliyor.

Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan elektrik enerjisini insan odaklı hizmet anlayışı ve günümüzün gelişen teknolojisine uyumlu sistemler ile ulaştıran AYEDAŞ, müşteri iletişim kanallarını da her geçen gün artırarak sektörde ilk defa kullanıma açtığı Mobil 186 uygulamasını güncelledi. İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren AYEDAŞ, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları kapsamında “AYEDAŞ 186” uygulamasına, eklenen yeni özellikler sayesinde müşterilerinin tüm soru ve taleplerine hızlıca çözüm sağlıyor.

AYEDAŞ 186 Mobil 

Şimdiye dek, tüm iOS ve Android işletim sistemli cihazlar üzerinden yirmi bin kullanıcıya ulaşan AYEDAŞ 186 uygulamasının güncellenen sürümü ile artık pek çok işlemi bir arada, daha hızlı ve kolaylıkla yapılabilme imkânı sağlanıyor.

Müşterilerin, arıza kaydı ve aydınlatma taleplerinde bulunurken, konum ve fotoğraf paylaşabilmesi, uygulamanın öne çıkan en önemli yeniliklerinden biri. Taleplere en doğru ve en hızlı şekilde cevap vermenin hedeflendiği uygulama ile kullanıcılar, planlı kesintileri harita üzerinde görebilirken, uygulamaya giriş yapmadıkları zamanlarda da telefon ekranı üzerinden bildirimlerle yaşadıkları bölgelerdeki planlı kesintilerin takibini yapabilecekler.

Kullanıcılara özel haberler, özel kampanyalar, bildirilerden hızlıca haberdar olma özelliği sunan uygulama; müşterilerin arıza, aydınlatma ihbarı, endeks girişi, sayaç işlemleri ve kesme / açma ihbarı yapmasını sağlarken yetkili elektrikçilere de proje ve randevu talebi yapabilme ve işlem takibi seçeneklerini sunuyor.

AYEDAŞ 186 MOBİL Uygulama ile birlikte yeni gelen özellikler:

– Zaman Çizelgesi & Bildiri Alanı
Bölgenizi veya tesisatınızı ilgilendiren planlı kesintilerden önceden haberdar olabilir, tüm taleplerinizi kolayca bırakabilir ve yaptığınız başvuruların son durumlarıyla ilgili anlık bilgi sahibi olabilirsiniz.

– Liste veya Harita Halinde Detaylı Planlı Kesinti Gösterimi
Bölgenizi veya tesisatınızı ilgilendiren planlı kesintileri liste ve harita görünümlerinde takip edebilir, takviminize ekleyerek kendinize hatırlatmalarda bulunabilirsiniz.

– Başvuru Sorgulama İşlemleri
Tüm kanallardan yaptığınız başvurularınızı, Ayedaş 186 üzerinden kolayca sorgulayabilir ve güncel durumlarını öğrenebilirsiniz.

– Duyurular
Size özel fırsatları ve bizimle ilgili en güncel haberleri bu bölümden takip edebilirsiniz.

– Sayaç İşlemleri
Sayacınızla ilgili arıza ihbarında bulunabilir, yapacağınız taleplerle ilgili önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

– Endeks İşlemleri
Endeks taleplerinizle ilgili ihbarda bulunabilir, sayacınıza ait endeks değerlerinin girişini yapabilirsiniz.

– Kesme & Açma İşlemleri
Tesisatınızın güncel enerji durumunu takip edebilir, kesme ve açma ile ilgili işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

– Widget Bildirim Özelliği
Uygulamayı açmadan widget bildirimleri ile tesisatınızla ilgili ya da belirlediğiniz bir adresle ilgili planlı kesinti durumunu kontrol edebilirsiniz.

– Profil İşlemleri
Kayıtlı tesisatınıza ait detaylı bilgileri bu alandan takip edebilirsiniz.

– Sıkça Sorulan Sorular
“Yeni Bağlantı”, “Müşteri İlişkileri”, “Endeks Okuma”, “Sayaç Operasyonları”, “Arıza”, “Kaçak”, “Kesme/Açma” konularıyla ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden erişebilirsiniz.

– Yeni Bağlantı & Yetkili Elektrikçi İşlemleri
Yetkili elektrikçiyseniz projelerinizin durumlarını anlık olarak sorgulayabilir, eksik evraklarınızı görüntüleyebilir ve operasyon merkezine gitmeden proje randevularınızı alabilirsiniz.

AYEDAŞ 186

ANDROİD 

iOS