Sosyal Medya

Sağlık

BEE’O Propolis’in İnovatif Arı Ürünlerine 3 Ödül Birden!

‘’Türkiye Arıcılık Ödülleri’’ töreninde, 7. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nin Altın Sponsorluğunu üstlenen ve geliştirdikleri katma değerli arı ürünleri ile 3 farklı ödüle layık görülen BEE’O Propolis, inovasyon kategorisinde tüm ödüllerin sahibi oldu.

BEE’O Propolis, Türkiye Arıcılık Ödülleri İnovasyon Kategorisinde 3 Ödülün Sahibi Oldu

Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği’nin sponsorluğunda gerçekleşen  7. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi’nde arıcılık sektöründe Türkiye’nin en prestijli ödülleri olarak anılan ‘’Türkiye Arıcılık Ödülleri’’ töreninde ülkenin dört bir yanından arıcılar bir araya geldi. Kongrenin Altın Sponsorluğunu üstlenen ve geliştirdikleri katma değerli arı ürünleri ile 3 farklı ödüle layık görülen BEE’O Propolis, inovasyon kategorisinde tüm ödüllerin sahibi oldu.

BEE’O PROPOLİS İNOVATİF ARI ÜRÜNLERİNE 3 ÖDÜL BİRDEN

Tamamen doğal içeriğe sahip ürün çeşitliliği ile, sağlık ve cilt bakımına değer katarken, Anadolu propolisinin değerini tüm dünyaya anlatmaya devam eden BEE’O Propolis,  kongre kapsamında düzenlenen inovasyon yarışmasında, arı ürünleri arasından BEE’O Shot ailesinin yeni üyesi BEE’O Propolisli Kolajen Shot ile birincilik, BEE’O Yoğun Bakım Kremi ile ikincilik, BEE’O D3+K2 Vitaminli Propolis ile üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Türkiye’de üretilmeyen propolisi, ilk kez üreten ve inovatif arı ürünleri ile ödüllerine yenilerini eklemeye devam eden BEE’O’nun kongrede ödül alan ürünleri;

  • BEE’O Propolisli Kolajen Shot: İçeriğinde yer alan Tip 1 ve Tip 3 kolajen, C vitamini ve Patentli Anadolu Propolisi ile birlikte cildiniz doğal arı ürünlerinin mucizesiyle ışıldasın! Ham bal, çilek suyu, nar suyu ve tarçın ile lezzetlendirilen BEE’O Propolisli Kolajen Shot, ihtiyacınız olan her an yanınızda..

  • BEE’O Yoğun Bakım Kremi: BEE’O Yoğun Bakım Kremi’nin tamamen doğal ve özel formülündeki Patentli Saf Anadolu propolisi, arı sütü, B5 ve E vitaminleri, ham bal, hyalüronik asit, mineral çinko ve zeytinyağı sayesinde, ihtiyacı olan yoğun ve besleyici bakıma anında kavuşuyor!

  • BEE’O D3+K2 Vitaminli Propolis: Patentli Anadolu Propolisini değerli vitaminlerle buluşturan BEE’O, günlük D vitamini ihtiyacınızın tamamını karşılayarak beslenmenize her yönden değer katıyor!

BEE’O Propolis Genel Müdürü Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı,

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük yerli propolis üreticisi olmayı başaran kadın girişimci, BEE’O Propolis Genel Müdürü Dr. Aslı Elif Tanuğur Samancı, ödül töreninde yaptığı konuşmada

“Ulusal ve uluslararası arenada aldığımız ödüllere çok değerli 3 ödül daha ekledik. Sözleşmeli Arıcılık Modeli’ni Türkiye’de ilk kez uygulamaya geçiren BEE’O Propolis, bu model ile Anadolu’dan elde ettiği propolis, arı sütü, ham bal, polen, arı ekmeği ve arı zehri gibi değerli arı ürünlerini çok özel formüllerle bir araya getiriyor. Katma değerli ürünler elde etmek için Anadolu arı ürünlerini içeren özel formüllerine çeşitli vitaminleri, mineralleri, kolajeni ve değerli yağları da ekleyen BEE’O; damla, şurup, shot, tablet, sprey, krem ve serum formunda çok çeşitli ürün formülasyonları geliştiriyor. Ürünlerimize yenilerini eklemeye; kolay, ulaşılabilir formüllerle tüketicilerimize sunmaya devam edeceğiz.” dedi.