Sosyal Medya

Mobil

Bitaksi ve Getir 3 Felis Ödülü’nün Sahibi Oldu!

Bitaksi ve Getir 3 Felis Ödülü'nün sahibi oldu. En hızlı başlangıç yapan firmalar mobil uygulama üzerinden ne kadar etkili olunabileceğini !

BiTaksi ve Getir 3 Felis Ödülü’nün sahibi oldu!

Bitaksi ve Getir’e 3 ödül birden!

Türkiye’nin en başarılı StartUp’ları arasında gösterilen BiTaksi ve Getir, 11. Felis Ödülleri’nde 3 Felis ve 2 Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.

14 ayrı kategoride düzenlenen ve yılın en etkili projelerinin yarıştığı MediaCat Felis Ödülleri’nde, Nazım Salur’un kuruculuğunu yaptığı girişimler BiTaksi ve Getir 3 Felis ve 2 Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Türkiye’nin taksi çağırma uygulaması BiTaksi 2 Felis alırken, yüzlerce ürünü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir ise 1 Felis ve 2 Başarı Ödülü kazandı.

getir-ana

Bu sene ilk defa açılan Pazarlama Etkisi Bölümü’nde, Stratejik Etki / Organize Perakende Pazarı Geliştirenler kategorisinde Felis’in sahibi Getir olurken, yine aynı bölümde Dönüştüren Girişimler ve Pazarı Geliştirenler kategorilerinde Felis kazanan da BiTaksi oldu.

1479129345_felis_getir_bitaksi

BiTaksi ve Getir Kurucusu Nazım Salur günümüzde özellikle büyük şehirlerde bir çok insan için zamanın paradan daha değerli hale geldiğini vurgulayarak “Artık teknoloji günlük hayattaki düzeni değiştirmek için kullanılıyor. Mobilde önce hava durumuna baktık, piyasaları inceledik, oyun oynadık. Bunlar hep insan ile teknolojinin karşı karşıya geldiği şeylerdi ve tek yönlüydü. Bugün örneğin Getir ve BiTaksi’de yaptığımız şey, tek yönlü değil, çift yönlü.

Mobil uygulamayı, gerçek hayata indirgiyoruz. Cep telefonundan tek tuşa basarak insanlar taksi çağırabiliyor ya da ihtiyacı olan ürünleri bulunduğu yere getirtebiliyorlar. Getir ve BiTaksi oldukça hızlı gelişen girişimler. Her iki girişimimizin aldığı bu ödüller hayata uzanan mobil uygulamaların hızlıca benimsendiğinin ve sevildiğinin bir göstergesidir” dedi.

Bitaksi Getir