Sosyal Medya

Android

Blockchain Tabanlı Yeni HTC EXODUS’un Gelişi Gecikebilir

HTC'nin Blockchain Telefonu Exodus'un Satış Tarihi Gecikebilir. Merkezi olmayan bir gelecek için tasarlanan ve evrensel cüzdan hizmeti sunması planlanan blockchain tabanlı telefonun bu yaza satışa çıkması zor gibi görünüyor.

HTC Blockchain Telefonu Bu yılın 4. Çeyreğinde Satışa Sunabilir

Blockchain Tabanlı Yeni HTC EXODUS‘un Gelişi Planlanandan daha fazla gecikebilir. Gelişmeler bu yılın üçüncü çeyreğine yetişmesinin zor olduğunu gösteriyor.

Mayıs ayında duyurulan ve merkezi olmayan bir gelecek için tasarlandığı dile getirilen, Blockchain teknolojili yeni EXODUS’un bu yaz için planlanan satış tarihi gecikebilir. Bu yılın yaz aylarında yada başka bir deyişle, yılın üçüncü çeyreğinde planlanan satış tarihi, bu yılın sonlarına doğru kayabilir.

HTC Blockchain Telefonu Exodus, Evrensel Cüzdan Hizmeti Sunacak!

Bu gizlilik merkezli Android cihazla ilgili açıklanan çok fazla özellik henüz yok ancak; tahmin edebileceğiniz gibi Bitcoin, Ethereum, Dfinity,Lightning Networks ve diğer şifreleme iletişim kurallarını destekleyen evrensel bir cüzdan hizmeti görecek. 

Şirket, daha fazla müşteriye merkezi olmayan uygulamalar (DApp) sunarken, Exodus birimleri aracılığıyla “Ethereum ve Bitcoin düğüm sayısını ikiye katlamayı” hedefliyor.

Şirketin web sitesi bu konuda aktif ve daha fazla bilgi için kayıtlar alıyor. Evrensel cüzdan hizmeti ve anahtar kurtarma konularında kolaylıklar vaat ediyor. Merkezi olmayan bir gelecek ile daha fazla bilgiye sahip olmayı umut etsek te herşeyin bulut teknolojisi ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

Blockchain Tabanlı Yeni HTC EXODUS'un Gelişi Gecikebilir

HTC ayrıca, “dünyanın en büyük blockchain teknolojisine dayalı oyunu” olan CryptoKitties ile ortaklık kurduğunu da duyurdu. Şirket , Kripto para birimi yerine, oyuncuların ticaret yapabileceği veya milyarlarca olası kombinasyonla üretebileceği benzersiz dijital yaratıklar yaratmak için teknolojiyi kullanıyor.