Sosyal Medya

Kripto Para

BtcTurk yeni reklam filmiyle A Milli Futbol Takımı’nın ‘İlk’lerini hatırlatıyor

. BtcTurk'un yayınladığı reklam filminde izleyenleri duygusal bir yolculuğa çıkararak millilerimizin tarihinde hafızalarımızdan silinmeyen başarılarını ‘ilk’ vurgusuyla anlatıyor

BtcTurk yeni reklam filmiyle A Milli Futbol Takımı’nın ‘İlk’lerini hatırlatıyor

 

Türkiye’nin ilk Bitcoin alım satım platformu olarak kurulan ancak yaptığı yatırımlarla finansal ihtiyaçlara self servis hizmetler veren bir teknoloji şirketine dönüşen BtcTurk, A Milli Futbol takımımıza olan desteğini sürdürüyor. BtcTurk’un yayınladığı reklam filminde izleyenleri duygusal bir yolculuğa çıkararak millilerimizin tarihinde hafızalarımızdan silinmeyen başarılarını ‘ilk’ vurgusuyla anlatıyor.

Türkiye ekonomisine ve finans sektörüne katma değer sağlayan BtcTurk, finansal teknoloji şirketi olmanın yanı sıra, kurulduğu günden bu yana ülke sporunda da varlığını sürdürüyor. Hem futbol hem voleybolda Milli Takımlar Ana Sponsoru olan ve birçok branşta spora destek veren BtcTurk, Türkiye A Milli Futbol Takımı için anlamlı bir film hazırladı. BtcTurk, yeni reklam filminde “Hayatta bazı ilkler vardır, asırlar geçse de unutulmaz. Şimdi unutamayacağımız bir ilke daha hep birlikte hazırız. Türkiye’nin ilk #Bitcoin alım satım platformu #BtcTurk, Avrupa’da mücadele edecek A Milli Futbol Takımımızın yanında! Başarılar #BizimÇocuklar!” sloganıyla Türkiye A Milli Takımı’nın ülkemize yaşattığı ilklere odaklanıyor ve reklam filmini izleyenleri geçmişe götürüyor.

Reklam filminde, A Milli Futbol Takımı’nın başardığı ilklere dikkat çekilirken “1923… İlk sahaya çıkışımız ve ilk golümüz, 1924… İlk galibiyetimiz ve ilk kutlamamız, 1954… Dünya Kupası sahnesinde ilk boy gösterişimiz, 2000… Avrupa’daki ilk çeyrek finalimiz, 2002… İlk Dünya Kupası üçüncülüğümüz, 2008… Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ilk yarı finalimiz, 2024… Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerindeki ilk grup birinciliğimiz” vurgusu yapılıyor.

Dünyada milli takımlara sponsor olan ilk Bitcoin alım satım platformu olduklarına dikkat çeken BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, “Milli takımımızın yanında olmak ve onların başarılarına tanıklık etmek bizim için büyük bir onur kaynağı. Reklam filmimizde, futbolun birleştirici gücünü ve milli takımımızın bizler için ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istedik. Bu iş birliği ile spora olan katkımızı daha da artırmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Reklam filmini izlemek için: https://youtu.be/Z6c7NcEQew4?si=sUg8_IdMGs445lqN