Sosyal Medya

Otomobil

Citroën Ami’de Yaz Fırsatları!

Citroën, Ami modelinde 120 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkanı sunarken, 399 bin TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

Citroën Ami’de Yaz Fırsatları!

 

Herkesin erişimine uygun mobilite imkanlarını sunmak için çalışan Citroën, temmuz ayında %100 elektrikli şehir içi mobilite aracı Ami için cazip fırsatlar sunarak dikkat çekiyor. Citroën’in yüzde 100 elektrikli modeli Ami, 5,5 kWsa kapasiteli bataryası sayesinde tek şarj ile 75 kilometreye kadar menzil sunabiliyor. Sıfır emisyonlu yolculuğa izin veren yapısı ve şehir içi mobilitenin geleceğini bugüne taşıyan tasarım ve teknolojik özellikleriyle Ami, 45km/saat’e kadar hızlara da ulaşabiliyor. Citroën, Ami modelinde 120 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkanı sunarken, 399 bin TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla da dikkatleri üzerine topluyor.

 

Ürettiği mobilite çözümleriyle hayata konfor katan Citroën, şehir içi mobilite aracı Ami’de benzersiz finansman fırsatları sunuyor. Bu kapsamda Citroën, geleceğin mobilite mantığını bugüne taşıyan Ami modelinde 120 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkanı sunuyor.

Citroën Ami’de Yaz Fırsatları!

Bununla birlikte Citroën Ami, temmuz ayında 399 bin TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Yüzde 100 elektrikli Citroën Ami, 45 km/saat’e kadar hızlara ulaşırken, yumuşak ve akıcı bir sürüşün yanı sıra elektromotorun ürettiği yüksek tork değeri sayesinde yarının şehir içi mobilite çözümünü bugünden sunuyor. Tamamen elektrikli güç-aktarma organıyla tamamen sessiz bir sürüşe imkan tanıyan Ami, tek bir şarj ile 75 kilometreye kadar elektrikli sürüş menziline ulaşabiliyor. Bu, çoğu çalışanın işe gidip-gelme gereksinimini karşılıyor. 5,5 kWh kapasiteli lityum-iyon batarya araç zeminine gizlenmiş durumda ve yolcu tarafı kapı içinde bulunan kablo ile kolaylıkla şarj edilebiliyor. Citroën Ami’yi şarj etmek için yolcu kapısının içinde bulunan entegre kabloyu, standart bir prize (220 V), tıpkı bir akıllı telefon veya dizüstü bilgisayar gibi takmak yeterli oluyor. Sadece 3 saat içinde %100 şarj olabilen Citroën Ami ile özel şarj istasyonu ihtiyacı da son buluyor.

Geleceğin mobilite felsefesi Ami ile sunuluyor!

 

Citroën Ami, 0 emisyon değerine sahip tamamen elektrikli yapısıyla tüm kent merkezlerine özgürce erişim imkânının yanı sıra sessiz ve dingin bir sürüş sağlıyor. Sürekli hareket halinde olmayı gerektiren günümüzdeki kent yaşamının gereklerine uygun bir yapı sunan Ami, yeni bir mobilite formatında sadece bugünün değil, aynı zamanda yarının da kent sorunlarına yanıt veriyor. Sürüş keyfini artırmak ve sürücülerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için her şey düşünülürken, tamamen elektrikli sürüş modu sayesinde Ami, şehir merkezinin en dar alanlarında bile özgürce erişim sağlıyor ve kullanım maliyetlerini minimuma indiriyor.