Sosyal Medya

Donanım

Despec AŞ, Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü oldu

1998 yılından bu yana Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup çatısı altında Türkiye'yi dijital çağın yeni teknolojilerine ait yaratıcı markalarla buluşturan Despec AŞ, Çinli teknoloji firması Baseus'ın ürünlerini Türkiye'deki yeni distribütörü olarak kullanıcılarla buluşturacak.

Despec AŞ, Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü oldu

1998 yılından bu yana Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu Index Grup çatısı altında Türkiye’yi dijital çağın yeni teknolojilerine ait yaratıcı markalarla buluşturan Despec AŞ, Çinli teknoloji firması Baseus’ın ürünlerini Türkiye’deki yeni distribütörü olarak kullanıcılarla buluşturacak.

Pek çok sektör lideri markanın distribütörlüğünü gerçekleştiren Despec AŞ, yüksek kaliteli ürünleriyle öne çıkan mobil cihaz aksesuarları üreticisi Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü oldu.

Portföyünde 7 farklı ürün grubu bulunan Baseus’ın öne çıkan ürünleri arasında taşınabilir şarj aleti, kablosuz kulaklık, araç içi aksesuarlar, kablosuz şarj üniteleri, dönüştürücü ve USB hub’lar, oyun aksesuarları ve telefon kılıfları bulunuyor.

Kolay kullanıma sahip minimalist ürünler üreten Baseus, GaN5 teknolojisine sahip olmasıyla da fark yaratıyor. Dünyanın önde gelen GaN şarj cihazının öncüsü olan marka, ileri teknolojiyi ürünlerine dahil ediyor.

“Baseus, en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Despec AŞ Genel Müdürü Emrah Küçükgirgin şunları söyledi:

“Yüksek kalitede ürünleriyle teknoloji meraklılarının en beğendiği markalardan biri olan Baseus’ın Türkiye’deki yeni distribütörü olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Despec AŞ olarak her zaman alanının en iyilerini portföyümüze eklemek için çalışıyoruz. Baseus da bugün en büyük online alışveriş sitelerinde müşteriler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen markalardan biri. Dayanıklılık, veri aktarım hızı, verimlilik, uyumluluk gibi konularda oldukça başarılı ürünleriyle öne çıkan markayı tüketicilerle buluşturarak, onların sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılayacağız. Önümüzdeki süreçte yeni iş birliklerimize de devam edeceğiz.”